Jaka diete zastosowac?

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Jaka diete zastosowac?

Post autor: knot »

Jaka diete zastosowac by sprawnie zrzucic nadwage? co polecacie by obylo sie bez efektu jojo?

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Jaka diete zastosowac?

Post autor: miksturka »

Wedlug mnie warto w pierwszej kolejnosci skonsultowac sie ze specjalistą, moze tutaj odchudzanie.medicover/pl/ w tej klinice zajmuja sie leczeniem otylosci, profesjonalne doradztwo

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Jaka diete zastosowac?

Post autor: Kswerk »

Ja po prostu staram się jeść zdrowo. Na welbi/pl/aplikacja/ pobralam sobie aplikację i robię w niej między innymi wyzwanie żeby jesc wiecej owocow :)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Jaka diete zastosowac?

Post autor: kasiunia »

Jeśli z rozsądkiem podejdziemy do odżywiania się , to żadne akcje pod nazwą dieta nie będą nam potrzebne. Stosujemy się do dwóch zasad, ruszajmy się i zdrowo odżywiajmy a będzie ok. Dobrze też nam wiadomo ,że w naszej polskiej kuchni bardzo ważne są potrawy smażone. Trzeba więc wiedzieć czym kierować się przy wyborze oleju do smażenia - to temperatury dymienia olejów jest kluczowa ... i o tym trzeba pamiętać przy ich wyborze.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Jaka diete zastosowac?

Post autor: Franczeska »

A czy słyszeliście o tym, że bardzo ważna jest odpowiednia dieta podczas chemioterapii? Warto wtedy sięgać po produkty lekkostrawne i bezwględnie trzeba wyeliminować z diety grejpfruta i jego przetwory.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Jaka diete zastosowac?

Post autor: Magiee54 »

Jeżeli ktoś z was zastanawia się nad ułożeniem dla siebie jadłospisu, to zdecydowanie mogę wam polecić ten link https://projektzdrowie.info/kontakt/. Tam znajdziecie atrakcyjną ofertę. Sam z niej skorzystałem i muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolony! Pierwsza konsultacja u tych dietetyków jest zupełnie za darmo! Można się u nich także umawiać online.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Jaka diete zastosowac?

Post autor: PatrycjaOneal »

W sumie to ciekawe podejście.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Jaka diete zastosowac?

Post autor: Pigwa »

Ja od jakiegoś czasu nie jem produktów mącznych i przyznam, że mi to pomogło zrzucić kilka kilogramów. Często przygotowuję śniadanie bez chleba. Kiedyś myślałam, że bez pieczywa nie da się najeść, ale jest wiele produktów, które są smaczne, sycące i można nimi zastąpić chleb.


ODPOWIEDZ