Karma dla psa

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Karma dla psa

Post autor: Stopka »

Jaka karmę kupić dla psa, który wchodzi w wiek dorosły.

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Karma dla psa

Post autor: JagodaLa »

Moje towarzystwo posiadające psy zaopatruje się w sklepie 4lapy/pl/pies, bo sklep działa bardzo sprawnie. Maja spory i dobrze opisany asortyment i zamówienia realizowane są zwykle w 2-3 dni.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Karma dla psa

Post autor: bubaa »

A gdzie leczycie swoje psiaki ? Ja i na takie bardziej rutynowe wizyty i te poważniejsze zabiegi jeżdżę do Vet4Pet w Warszawie. Klinika jest czynna przez cała dobę, na miejscu mają nawet swój mini szpital włącznie z salą operacyjną. Tu możecie poczytać więcej opinii ich zadowolonych pacjentów f.kafeteria/pl/temat-7360576-jaki-weterynarz-warszawa/. Ja śpię spokojnie bo wiem, ze moje zwierzaki są w jak najlepszych rękach.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Karma dla psa

Post autor: pariss »

bubaa fajnie, ze o nich wspominasz nam bardzo pomogli w tej klinice i w sumie tak sobie dziś myślę, ze gdyby nie zaangażowanie i upór tych lekarzy to pewnie naszej kotki nie byłoby już z nami. Tu na pewno znajdziecie lekarzy z powołania :)

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Karma dla psa

Post autor: tornado »

Ja zawsze kupuję karmę na zwierzakowo/pl/ . Mają duży wybór ale co ważne opis do jakiego psa powinna być dana karma. Bardzo mi się to podoba iż bez problemu mogłam dopasować odpowiednią dla mojego pupila ale widać jak sierść mu lśni. I je ją ze smakiem.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Karma dla psa

Post autor: AsiaS »

Karmę dla swojego psa kupuję tylko na babuzoo/pl/karmy-suche-dla-psow, bo mają bardzo duży wybór produktów, do tego różnorodne smaki i pojemności opakowania. Ważne, aby wybierać karmy, które przede wszystkim smakują zwierzakom.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Karma dla psa

Post autor: karinaMa »

Zgadzam się. Przecież powinniście dbać o to, by Wasze psy miały dobrze dobrane posiłki. Dzięki temu, będą w stanie rozwijać się jeszcze lepiej, a to przecież bardzo ważna rzecz. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście zajrzeli do bult/pl/produkt/gryzak-pluca-wolowe-dla-psa/ i sprawdzili takie gryzaki z wołowego płuca. Myślę, że one fajnie sprawdzą się przy czyszczeniu zębów u Waszych psów.

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Karma dla psa

Post autor: skubinka »

Zawsze należy kupować dla psa karmy, które są specjalnie przeznaczone dla jego wieku. Najlepiej jakby to była karma dla psa z dużą zawartością mięsa Ważne żeby karma była przede wszystkim pełnowartościowa i miała jak największy udział składników mięsnych, a mało zbożowych wypełniaczy. Na tym raczej nie warto oszczędzać, bo w grę wchodzi zdrowie naszego pupila.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Karma dla psa

Post autor: miksturka »

Psi Bufet ma bardzo dobrej jakosci karme dla psów. Warto sobie zerknac, na poczatku wypelnia sie ankiete i dopasowuja karme pod konkretnego psa, uwzgledniaja alergie itp. No i dowożą na terenie calej Polski

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Karma dla psa

Post autor: Mella »

Nam weterynarz polecił juz od szczeniaka karmę josera family plus josera/pl/josera-family-plus.html ze specjalną recepteruą dla młodych psiaków i jak na razie tej się trzymam. Zjada wszystko co wsypię do miski, dobrze się trawi i wcale jak na razie nasz wilczurek nie choruje takze mogę ją pozytywnie ocenic :)


ODPOWIEDZ