Karma dla psa

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Karma dla psa

Post autor: lewandowska »

Na czymś takim jak karma dla psów nie warto oszczędzać, w końcu mówi się – „jesteś tym, co jesz” i dotyczy to także naszych psiaków, czyż nie? ;) Ja od jakiegoś czasu jestem wierna spersonalizowanej karmie, którą zamawiam tutaj: mojamiska/pl/ Mam dwa pieski, każdy z nich ma swoją własną karmę, dostosowaną do rasy, wieku i aktywności. :)

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Karma dla psa

Post autor: SebastianUs »

W takim razie jeżeli chodzi o wybór przede wszystkim dobrej karmy dla psów to według mnie trzeba je dobierać z głową, patrzyć na skład i też z umiarem ją dawkować, żeby psiak później przez cały dzień nie był obciążay. Nasz owczarek dostaje tylko suchą karmę od Specific i zdecydowanie unikamy dawania mu resztek z obiadów, czy jakiś słodkości. Ogólnie widać ze skutecznie na niego działa, lubi długie spacery i zabawę. No i układ trawienny na tym nie cierpi :)

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Karma dla psa

Post autor: minella »

Zgadzam się z tym że na karmie nie powinno się oszczędzać, zresztą ja mam akurat bardzo wybrednego psa i on nie chce jeść większości gotowych karm. dopiero ta morando/com/pl/ mu posmakowała no i mam pewność że jest dla niego odpowiednia


ODPOWIEDZ