Jedzenie na mieście

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Jedzenie na mieście

Post autor: Samanta »

Czy lubicie chodzić do restauracji? Ja bardzo cenię sobie spotkania z rodziną i każdego miesiąca w jedną z niedziel chodzimy do Restauracji u Wieniawy. Mamy swoje ulubione dania ale to nie znaczy, że nie smakujemy nowości. Cała kuchnia oficerska jest przez mojego ojca i męża uwielbiane. Jeżeli będziecie kiedyś w Warszawie i chcecie dobrze zjeść to gwarantuję, że tam będziecie zadowoleni z posiłku.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Jedzenie na mieście

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli poszukujecie wegańskich propozycji na desery to zajrzyjcie na wegekafej/pl. Cukiernia ciągle się rozwija, oferując swoim klientom zdrowe i pyszne torty, ciasta i inne słodkości. Przy każdym produkcie znajdziecie ilość makroskładników, kaloryczność oraz indeksy glikemiczne poszczególnych pozycji, więc jeśli liczycie kalorie bez trudu wpiszecie to do bilansu.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Jedzenie na mieście

Post autor: kasiunia »

Od czasu do czasu możemy zjeść coś na mieście, ale nie ma jak to jedzenie domowe. Wiesz co jesz bo sama to robisz. W polskiej kuchni dość mocno zakorzeniły się potrawy smażone. Musimy zadbać więc o to aby używać dobrego oleju. Bardzo dobrym i sprawdzonym olejem jest olej rzepakowy ,to właśnie temperatura dymienia oleju rzepakowego decyduje o jego wyjątkowych właściwościach do smażenia.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jedzenie na mieście

Post autor: chorobo »

Sama ostatnio szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca, z którego mogłabym zamówić jakieś domowe pyszne potrawy. Kolega podpowiedział mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie ofertę tych delikatesów delikatesy.ufukiera/pl/bigos-zloty-na-winie-na-bogato-900ml,76 i nie ukrywam, że kilka potraw Wpadło mi tam w oko. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek ktoś tam zamawialiście


ODPOWIEDZ