Zdrowe odżywianie się

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: zuzia852 »

A słyszeliście już o kwiatach jadalnych? Korzystacie z takich kwiatów? Lubicie takie nowości w kuchni? Jeśli chcecie się przekonać, jak smakują i z jakiś przepisów warto korzystać, to zerknijcie sobie na stronę toiowo.eu/jadalne-kwiaty-poznaj-kilka-ciekawych-przepisow/ , ponieważ tam macie przykładowe przepisy.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Pigwa »

Jeśli zależy Wam na zdrowym odżywianiu to przed wszystkim musicie samodzielnie przygotowywać posiłki ze sprawdzony produktów. Niestety teraz w sklepach żywność jest wysoko przetworzona i często wykonana ze składników słabej jakości. Jeśli lubicie pieczywo i stanowi ono podstawę waszej diety to polecam przestawić się na robienie domowego chleba. Ja od dawna robię chleb na zakwasie z przepisu superbutelki/pl/pl/blog/Jak-upiec-chleb-na-zakwasie/46 . Jest pyszny, ma chrupiąca skórkę i długo zachowuje świeżość.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Danuta »

Nie tylko jest ważne to co jemy, ale też ważne są przyprawy, których używamy do przygotowania posiłków. Zobaczcie tu bee/pl/producent/dary-natury Macie tu duży wybór naturalnych, ekologicznych przypraw. Warto sprawdzić, bo dużo propozycji w cenach promocyjnych.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Amy9602 »

Świetnym sposobem są potrawy wędzone, np. zrębkami, czyli zamiennikami drewna do wędzenia. U mnie super sprawdzają się koler/pl/produkt/zrebki-wedzarnicze-olcha-2l/, dzięki temu potrawy są przepyszne Uśmiech

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: kasiunia »

Zdrowe odżywianie się jest jedną z ważniejszych spraw , które pozwalają nam na zachowanie zdrowia. Zwracajmy zatem bardzo dużą uwagę na to co spożywamy. Wiemy doskonale też jak popularne w naszym kraju są potrawy smażone musimy zatem znaleźć olej, który jest zdrowy w procesie obróbki termicznej. Kluczowa jest tutaj tzw. temperatura dymienia oleju i tutaj tę rywalizację zdecydowanie wygrywa olej rzepakowy. pozdrawiam.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: patrycja7 »

Picie odpowiedniej ilości wody też jest bardzo ważne. Nie możemy o tym zapominać. Warto także pić wodę z cytryną. Ciekawy artykuł na ten temat znalazłam tutaj: sklep.technica/pl/blog/woda-z-cytryna-czy-warto-ja-pic .

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: kygo »

Przy koronie wiele osób ma problemy z apetytem. Bardzo ważne jest jednak to, aby organizm wspierać i odpowiednio się odżywiać - dlatego poczytajcie o nutridrinkach Fresubin oraz Nutrica . Można zakupić je w aptekach DOZ w super cenach.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Mella »

Ja uważam, że zdecydowanie warto zadbać o jakość tego co jemy abyśmy byli zdrowi i jednocześnie dobrze się czuli. Dlatego akurat jeśli zaczynacie przywiązywać do tego więcej uwagi to mogę polecić Wam bardzo dobry sklep fitorsweet/pl/Ryze,-kasze,-makarony/Makarony/Bezglutenowy/Konjac/Makaron-konjac-tagliatelle-bezglutenowy-BIO-385-g---Better-Than-Foods w którym będziecie mogli znaleźć mnóstwo produktów BIO, jednocześnie w bardzo dobrych cenach i świetną obsługą. Pozdrawiam serdecznie i zdrówka życzę!

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: chorobo »

Od jakiegoś czasu poszukiwałem odpowiedniej firmy, która zajmuje się sprzedażą zdrowej żywności online. Moja znajoma poleciła mi ten sklep mojemusli/pl/zdrowa-zywnosc/granole/ . Jeśli zastanawiacie się nad zakupem zdrowego jedzenia, to tam zajrzyjcie.

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: SebastianUs »

Natomiast jeżeli będziecie chcieli kupić sobie najlepsze produkty żywnościowe online, szukając zarówno profesjonalnego wsparcia i możliwości dostarczenia ich do Niemiec, Holandii, czy m.in Daniiw którym znajdziecie wszystko co potrzebne w tym również produkty suche, czy konserwy, słodkości, mięsa ale i zupki oraz obiady dla maluchów to zdecydowanie polecam odpolaka/com/pl/menu/zupki-i-obiadki-621.html Można liczyć na dobre ceny, szeroki wybór i też naprawdę sprawne dostawy. To na pewno nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Pozdrawiam, udanych poszukiwań!


ODPOWIEDZ