Zdrowe odżywianie się

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że ja wprowadziłem do swojej diety polskie batony firmy freeyu. Moim zdaniem są idealnie zbilansowane dla każdego, kto uprawia trochę sportu. Tego typu "power bank" dla organizmu można wrzucić nawet do kieszeni i podładować swoje baterie w każdej chwili. Moim zdaniem to wygodna opcja na przekąskę tuż po wysiłku.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: menni »

Trzeba szczególną uwagę zwracać na odżywianie się, zwłaszcza teraz kiedy na półkach sklepowych stoi wiele niezdrowych produktów. Bardzo fajnym pomysłem jest wyciskarka do owoców do domu zamiast sklepowych soków, które tak wszyscy uwielbiamy, a wcale one do zdrowych nie należą

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: zuzia852 »

Zdrowe odżywanie się jest ważne - dzięki niemu dbamy nie tylko o nasz wygląd, ale przede wszystkim też zdrowie i samopoczucie. Jak będziesz zastanawiać się jaki olej do smażenia wybrać, to z czystym sumieniem polecam sięgnąć po rzepakowy. Ma wiele właściwości i witamin.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: AsiaS »

Jeśli chcemy zacząć zdrowo się odżywiać to na pewno wprowadziłabym suplementy, chociażby w postaci leków lub olejku CBD - pomaga przy wielu dolegliwościach :) U mnie sprawdza się olejek Alba Hemp, który możecie znaleźć na bit.ly/olejki_cbd_albahemp :)

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: lunka »

Warto również zadbać o odpowiednią kaloryczność posiłków. Nie wiem czy znacie już stronę liczkcal/pl/ ale moim zdaniem, jak najbardziej jest ona warta polecenia. To właśnie dzięki wskazówkom z tej strony, udało mi się pozbyć zbędnych kilogramów.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: pikawka »

Uważałam, że odżywianie nie ma aż tak dużego wpływu na nasze zdrowie. Jednak , gdy cos zaczęło sie dziać nie tak z moim organizmem to zrozumiałam jak wane jest to co jem i jaki ma wpływ na nasz organizm. Szukając dobrych rozwiązań, trafiłam na nauki świętej Hildegardy hildegarda.edu/pl/ i jej przepisy. Teraz staram sie w naturalny sposób dbać o moje zdrowie.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: treska »

Ja po prostu zmieniłam jedzenie na mieście na domowe posiłki. Jadam teraz smacznie i zdrowo, mimo że mistrzem gotowania nie jestem. Tak naprawdę to przepisy można znaleźć na stronach Ja ostatnio korzystałam z porad j8/pl/jak-przyrzadzic-krolika/ kiedy przyrządzałam w domu królika.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: violet »

Powiem szczerze, że ja nie za bardzo się na tym odżywianiu znam. Ogólnie powiem, że szczerze to nawet podstawowych zasad nie znam. Nie wiem nawet ile błonnika dziennie trzeba zjadać, ani co w ogóle z tym błonnikiem się dzieje. Nie orientuję się również w tym, co zawiera ten element żywienia. Sporo nauki przede mną.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: chorobo »

:)))))))))))))))

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: chorobo »

:))))))))))))))))))))))))))))))


ODPOWIEDZ