Zdrowe odżywianie się

Dzowana
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Dzowana »

Zdrowe odżywianie się jest niezwykle ważny w dzisiejszych czasach. Wystarczy poczytać trochę na temat chorób cywilizacyjnych by zdać sobie sprawę, że to co jemy na codzień ma bardzo duże znaczenie. Zresztą jest nawet takie powiedzenie jesteś tym co zjesz i dosłownie ma to przełożenie na rzeczywistość :) Pytanie jakie trzeba sobie zadać to jakiego typu przepisy nas najbardziej interesują? Ludzie nie chcą inwestować dużej ilości wolnego czasu dlatego też szukają pomysłów jak przygotować coś smacznego w kilkanaście minut. Jednym z przykładów może tutaj być chociażby ten przepis - uwielbiam/pl/przepis/salatka-z-salsa-i-kurczakiem Połączenie mięsa z dużą ilością warzyw daje zawsze świetny rezultat.

sakora
Posty: 6
Rejestracja: wt mar 09, 2021 3:30 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: sakora »

Ostatnio bardzo mocno zwracam uwagę na produkty które kupuje. Okazuje się że nawet tzw. zdrowe rzeczy nie mają często dobrego składu. Dlatego przerzucam się coraz bardziej na zakupy online. Strony tego typu bee/pl/9197-zdrowa-zywnosc-i-delikatesy-rosliny-straczkowe mają produkty o wiele lepszej jakości i często takie których nie idzie dostać w sklepie stacjornnaych,

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: zdrowaja »

Doskonale wiem, jak trudno jest sobie odmówić śmieciowego jedzenia. To niemal za trudne dla wielu z nas, dlatego wciąż rośnie pandemia otyłości. Uważam jednak, że należy się starać i każda mała zmiana prowadzi nas do celu. Soki zagęszczone warto na przykład zamienić na soki bio korabgarden/pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc . Są zdrowe i naturalne.

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: skubinka »

W obecnych czasach kazdy z nas stara się zdrowo odzywiac pomimo tego że nie raz brak czasu na gotoanie, ale ja zawsze znajde ten czas, szukam wtedy tutaj cozjesz/pl/ szybkich i prostych dań dzieki temu zrobię pożywny i zdrowy posiłek a nie spędzę pół dnia w kuchni. Polecam tą strnone znajdziecie super przepisy na obiad, kolacje, śniadania.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: menni »

Zdrowe odżywianie się to jedno, także należy zadbać o nawodnienie i tutaj oczywiście najlepiej sprawdzi się woda. Z tym, by była ona zdrowa warunkach domowych to lepiej postawić na filtr oraz jonizator wody

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: zuzia852 »

Przy okazji zdrowego odżywiania, zastanawiam się czy picie oliwy z oliwek jest zdrowe? Słyszałam kiedyś, że warto jest ją pić, ale sobie tego nie wyobrażam, tym bardziej ze do gotowania używam oleju rzepakowego, bo ma znacznie lepszy smak. Co powiecie na ten temat?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: treska »

Też zaczęłam dbać o siebie i przywiązywać większą wagę do produktów, jakie kupuję. Teraz stawiam na te, które sa naturalne i ekologiczne. Zostawię wam też namiar na sklep zawszenaturalnie/pl w którym to nie tak dawno miałam okazję zrobić zakupy. Szeroki mają tam asortyment, sprawdźcie sobie sami :)

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Pigwa »

Jeśli chcecie się zdrowo odżywiać to najlepiej dania przygotowywać samodzielnie. Tylko wtedy ma się pewność, że jedzenie jest zdrowe i bez żadnych ulepszaczy. Ja bardzo lubię gotować, a że nie ma na to zbyt wiele czasu to wybieram proste i szybkie dania. W serwisie fajnegotowanie/pl/przepisy/rodzaje-posilkow/obiad/ jest sporo przepisów na rozmaite potrawy, które można przygotować nawet bez posiadania umiejętności kulinarnych :) Ja często korzystam z ich przepisów bo są proste, tanie i przede wszystkim smaczne.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: lunka »

Wszystko zalezy od tego, po jakie produkty spożywcze sięgacie. ja staram się wybierać te dobrej jakości, zawsze czytam skład. Koniecznie odwiedźcie moje ulubione internetowe delikatesy, gdzie kupicie Włoskie przetwory i wiele więcej.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Mella »

U mnie na przykład bardzo fajnie sprawdza się świeża i różnorodna dieta Sirtfood którą sobie zamawiam z oferty SportFoodSoki. Ja bardzo sobie chwalę dietę sokową. Dość ciężko stworzyć dobrze zbilansowaną tego typu dietę, więc lepiej zostawić to specjalistom i muszę przyznać że naprawdę pozwala wrócić do odpowiedniej formy!


ODPOWIEDZ