Zdrowe odżywianie się

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: gitarka »

Polecam również zajrzeć do sklepu internetowego Od Natury: od-natury/pl/. Sklep ten specjalizuje się w sprzedaży naturalnych produktów - żywności, ziół, suplementów diety. Jeśli interesuje Was zdrowe odżywianie się to z pewnością znajdziecie u nich coś dla siebie.

Awatar użytkownika
Andrzej Sienkiewicz
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 29, 2020 2:24 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Andrzej Sienkiewicz »

Wiele interesujących stron, dzięki

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 1:11 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Bara66 »

Jeśli chcesz się douczyć na owy temat więcej to radzę spojrzeć sobie na blog - filtr-big-blue/pl . W mojej ocenie tutaj znajdziesz najbardziej interesujące info w nawiązaniu do owego tematu. Według mnie skupienie solidnej wiedzy.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: tornado »

Odżywianie to ważna rzecz ale co ważniejsze trzeba pamiętać by nie zalęgły się w nich mole których ostatnimi czasy jest plaga bo wlatują do domu oknem. Dlatego zaczęłam szukać sposobu na nie i trafiłam na bee/pl/domowe-sposoby-na-mole-spozywcze-i-ubraniowe-a-895.html . Gdzie bardzo fajnie jest przedstawione jak sobie z nimi radzić.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Franczeska »

A skoro już mowa tutaj o zdrowym odżywianiu się, to czy olej rzepakowy jest zdrowy Waszym zdaniem? Ja słyszałam, że nadaje się on zarówno do sałatek, jak i do smażenia, ponieważ ma wysoką temperaturę dymienia. A Wy do czego używacie oleju rzepakowego w Waszych kuchniach?

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: Android »

Jak najbardziej jest ważne i trzeba dbać o siebie i swoje otoczenie. Oprócz tego wzmacniam organizm produktami marki Idunna które świetnie uzupełniają braki i pomogą odzyskać blask włosom, skórze i paznokciom. Opakowanie 60 kapsułek kosztuje niewiele więc nie wydrenuje kieszeni.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: bodo »

Macie szybkowar? Jeśli nie, to warto sobie go sprawić. Naprawdę się sprawdza. Tutaj zycieseniora/com/kulinaria/gotowanie-w-szybkowarze-jak-szybko-ugotowac-smaczny-posilek można sobie poczytać na temat gotowania w takim urządzeniu. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, dzięki czemu można ugotować szybko naprawdę smaczny posiłek.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: zdrowaja »

Staram się zdrowo odżywiać, ale prawda jest taka, że nie wszystko mogę, nie wszystko toleruje moje ciało. Nie wiem, skąd mi się to bierze, ale tak mam. Niemniej jednak waham się, czy na przykład powinnam takie dietly/pl/blog/napoje-roslinne-porownanie napoje pić. Nie znam tego, wiec wiecie, trudno mi ocenić. A co Wy uważacie?

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: PatrycjaOneal »

W sumie to prawda.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Zdrowe odżywianie się

Post autor: PatrycjaOneal »

Gdzie Waszym zdaniem najlepiej dokonywać zakupów?


ODPOWIEDZ