Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 96
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Jsigowacy »

Jeśli chodzi o warzywa, to kupuję je u gospodarza :) mam chłodną piwnicę, gdzie je przechowuję. Stosuję się do porad odnośnie przechowywania ziemniaków opisanych tutaj https://poradnikogrodniczy.pl/choroby-p ... mniaka.php i dzięki temu zawsze pod ręką mam ziemniaki.

Dzowana
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Dzowana »

Trzeba zgodzić się co do jednego, ciężko będzie znaleźć tanie i zdrowe jedzenie. Dlatego tak ważne jest znalezienie sobie jakiegoś sklepu gdzie otrzymamy produkty wysokiej jakości, a często są takie lokalnie dostępne. Gotowanie we własnym zakresie da nam bardzo dużo możliwości. Oczywiście na początku lepiej jest wybierać prostsze przepisy ponieważ nabierzemy przy nich wiary w swoje umiejętności. Jeżeli chodzi o strony oferujące największą bazę, to warto zajrzeć na - https://uwielbiam.pl/przepis/paszteciki ... ta-kiszona Szczególnie gdy szukamy inspiracji na nadchodzące Święta.

lewandowska
Posty: 189
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: lewandowska »

Zdrowe jedzenie to nie tylko niskokaloryczne posiłki bez tłuszczu. To przede wszystkim żywność bogata w składniki odżywcze. Czyste białko, zdrowe tłuszcze, witaminy, minerały - wszystko to jest niezbędne dla naszego zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dobrym przykładem jest tu ryba, zwłaszcza taka, którą pozyskano ze sprawdzonego źródła lub z odpowiedniej hodowli. Ryby są niewyczerpanym źródłem białka i kwasów tłuszczowych omega-3, które są kluczem do zdrowego organizmu. Pojawia się jednak pytanie, jak prawidłowo przechowywać ryby, by jak najdłużej cieszyć się ich właściwościami odżywczymi. Odpowiedź znalazłam w artykule jak długo można mrozić rybę na stronie firmy Supravis, specjalizującej się w opakowaniach m.in. dla branży rybnej. Zdrowe odżywianie to inwestycja w nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Każde źródło białka, witamin i minerałów jest cenne, a jeżeli dodatkowo potrafimy dobrać odpowiednie metody przechowywania, mamy szansę maksymalnie wykorzystać potencjał naszych posiłków.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: zdrowaja »

Chorowanie przez dzieci to jakaś masakra, ale niestety, nie zawsze możemy sobie z tym jakoś poradzić. Dlatego może po prostu warto pomyśleć o czymś takim jak woda morska apteo dla dzieci ? Moim zdaniem to naprawdę ważna kwestia.

zuzia852
Posty: 708
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: zuzia852 »

A ja proponuję zamówić od fier gdzie jakość mają spoko, a i cenowo są przystępne. W ofercie gotowce, a także świeże owoce morza i ryby. Dostawa szybka i w specjalnych chłodziarkach, więc wszystko też przyjdzie świeże.


ODPOWIEDZ