Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Ive »

Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?
Macie jakieś swoje sprawdzone miejsca?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Tropicielka »

Jeśli chodzi Ci typowo o warzywa, owoce i takie zdrowe, nieprzetworzone rzeczy to mi w tym pomaga aplikacja ding - to taka apka ze zbiorem gazetek z promocjami całej masy sklepów, w której możesz sobie na bieżąco sprawdzać gdzie, jakie jedzenie mają taniej i na tej podstawie wiesz, który sklep wybrać, żeby jednocześnie zaoszczędzić trochę pieniędzy, no i kupić smaczne rzeczy.

Ja nie jestem alergiczką ani nic takiego więc mogę jeść praktycznie wszystko, ale i tak szukam właśnie rzeczy zdrowych, warzywnych, owocowych, bez tej całej chemii itd.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Danuta »

Ja mam swój ulubiony sklep z zdrowymi, naturalnymi produktami i właśnie znalazłam w nim taki artykuł bee/pl/truskawki-wlasciwosci-wartosci-odzywcze-zastosowania-a-864.html Nie myślałam ze truskawki mają tak duzy wpływ na nasze zdrowie np obniżają zbyt wysoki poziom cholesterolu we krwi. A też wskazane dla osób z cukrzycą. Przeczytajcie, może przy okazji zapoznajcie się z produktami z truskawek oferowanych przez ssklep.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: pariss »

ja mieszkam w Warszawie i ekologiczną żywność kupuje w Rano Zebrano :) to o tyle fajne rozwiązanie, ze zakupy są dostarczane do mojego domu a poza tym mam pewność, ze pochodzą z najlepszych zrodeł, prosto od sprawdzonych rolników czy hodowców. zamawiam tu warzywa, nabiał czy mięso ( głównie drób).

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Tropicielka »

Ja na bazarkach poluję na osoby sprzedające coś w niewielkich ilościach, takie co to warzywa czy owoce kładą na stolikach turystycznych albo nawet na gazecie :) Wtedy wiem, że to ich własne płody rolne, z reguły bez chemii i rzadko kiedy żałuję takiego zakupu.

Na przetwory nie mam czasu, ale za to odkryłam netowy sklep, gdzie sprzedaje producent, w dodatku polski. Jak nie wiecie z jakiej firmy brać koncentraty, soki, marynaty czy konfitury z malin np., to koniecznie spróbujcie z Vitapolu vitapol.net/pl/katalog/konfitury/konfitura-z-malin.html

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Franczeska »

Ja w zdrową żywność zaopatruję się głównie przez internet, bo już nie raz zauważyłam, że ceny takich produktów w sklepach on-line są niższe, niż w sklepach stacjonarnych ;) Moim ulubionym sklepem ze zdrową żywnością jest jawo2008/pl/. Kupuję tam między innymi kasze, płatki, a także moją ulubioną pastę orzechową ;)

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 1:11 pm
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Bara66 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia treści na niniejszy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że naprawdę warto według mnie - kuchennetrendy/pl .

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Android »

Jeśli chcesz taniego ale zdrowego jedzenia zwłaszcza dla swoich dzieci to stawiaj na firmę HIPP. Świetnie smakuje smoothie z gruszki i twoim dzieciom też powinno przypaść do gustu. Jeśli chodzi o cenę to jest także bardzo przystępna.

pomelo
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 11:28 am
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: pomelo »

myślę że jeżeli chcemy zaoszczędzić to trzeba sporo rzeczy zrobić samemu. My z oszczędności i dla zdrowia kupujemy np tutaj superbutelki/pl/pl/c/Zestawy-butelek-monopolowych/177 butelki i przechowujemy w nich domowej roboty soki, syropy, nalewki- szklana butelka i własna produkcja to sora oszczędność, wykorzystujemy je wielorazowo i robimy pyszne i zdrowe rzeczy bez konserwantów i polepszaczy smaku

Tagliato
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 9:56 am
Re: Gdzie kupujecie tanie i zdrowe jedzenie?

Post autor: Tagliato »

Jeszcze nie kupowałam takiego jedzenia, ale mam zamiar zacząć. Nawet szukałam dobrego sklepu z takimi produktami. Najbardziej przypadł mi asortyment na tej stronie wyrobynaturalne/com/ i chyba właśnie na niej zrobię pierwsze zamówienie. Nie zawsze mam czas na robienie domowych przetworów, a oni mają ich duży wybór.


ODPOWIEDZ