Jaka restauracja w Kościerzynie?

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: nikitta »

Witam serdecznie. Czy macie jakieś swoje ulubione restauracje w Kościerzynie? Gdzie warto zjeść? Ja ze swojej strony śmiało mogę polecić na przykład http://koscierzynahotel.pl/restauracja/ Według mnie mają naprawdę dobre ceny i jest przede wszystkim bardzo smacznie :)

Tati17
Posty: 14
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:03 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: Tati17 »

Skoro interesuje Cię właśnie ów problem to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych informacji na ów temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas bo faktycznie warto według mnie - roboty-kuchenne/pl .

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: bubaa »

jesli chodzi o Kościerzynę to nie pomogę ale za to chętnie dam namiar na super miejsce w Zakopanem - Tarasy Gubałówka restauracjepkl/pl/zakopane/restauracja-tarasy-gubalowka/. Rozbudowana karta, dużo dań kuchni regionalnej, menu dla dzieci. Ceny sporo niższe niż na Krupówkach, obsługa sympatyczna, dania są wydawane dośc sprawnie.

zdrowotna
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:59 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: zdrowotna »

To jest bardzo dobre pytanie. Ale jak na razie to ja poszukuję dobrej restauracji w Warszawie. I tak kilka osób poleciło mi restaurację Little Barrel. Jest to restauracja w Warszawie na Natolinie. Można zjeść tu obiad z przyjaciółmi, złapać szybki lunch w przerwie lub napić się wina z przyjaciółką. Czyli dokładnie takie miejsce jakiego poszukuję. A to wszystko dzięki temu, iż tworzą ją ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem. A te ich popisowe kopytka z sosie truflowym wprost niesamowite, rozpływają się w ustach

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: Marzena21 »

Jeśli chciałbyś się doedukować na ten temat więcej to radzę zajrzeć sobie na blog - infragastro/pl . W mojej ocenie tutaj odnajdziesz najpotrzebniejsze rzeczy w nawiązaniu do owego tematu. Według mnie źródło rzetelnej wiedzy.

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: skubinka »

Słyszałam, że restauracja Bubbles ma wspaniały wybór szampanów z całego świata, jak i zróżnicowane menu. Planujemy, będąc w Warszawie wejść tam i spróbować potraw z ich menu. Czy możecie polecić nam tę restaurację, czy już w niej kiedyś byliście i macie opinie na ich temat, chętnie poznam każdą z nich.

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: oponka25 »

Co do restauracji w tym mieście to nie pomogę, bo tam nie byłam. Ale za to zdecydowanie mogę polecić Restaurację Akademia w Warszawie. Jest to chyba jedyna taka restauracja w której to zjemy przepyszne dania kuchni polskiej. A to dlatego, że restauracja ta powstała z wielkiej pasji i zamiłowania do tradycji. Poza tym nawet zespół tutaj jest idealnie dobrany i każdy wnosi całe swoje serce do gotowania i nie tylko.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Jaka restauracja?

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że ja również poszukiwałem jakościowego lokalu, aby urządzić imprezę okolicznościową dla swojej córki. Wpadłem na ten lokal usmiech.szczecin/pl/ i od razu mi się spodobał. Świetna karta i bardzo dobre ceny. Do tego możliwość zamawiania deserów. Czego chcieć więcej?

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: Erin »

Tak szczerze mówiąc nie znam restauracji w Kościerzynie a to dlatego, że nie mieszkam tam tylko w Warszawie. Dlatego też w stolicy znalazłam rewelacyjną Restaurację u Wieniawy dzięki której każdy z nas może skosztować niesamowitych dań kuchni oficerskiej. Poza tym już sam wystrój restauracji tej sprawia, że czujemy się jakbyśmy byli w czasach samego oficera Wieniawy.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Jaka restauracja?

Post autor: patrycja7 »

Ja od siebie mogę polecić takie miejsce jak restauracja wrocław: restauracjapatio.eu/. Ostatnio miałam okazję gościć w tej restauracji. Dania są bardzo smaczne i z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.


ODPOWIEDZ