Jaka restauracja w Kościerzynie?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: zuzia852 »

Jeśli tylko poszukujecie jakiś odpowiednich mebli do swojej restauracji, to koniecznie wchodźcie sobie na stronę mediazakupy/pl/drewniane-meble-do-restauracji-hit-czy-kit/ , z tego względu, że znajdziecie tam fajne propozycje. Ja bardzo chętnie na taką opcję bym postawiła.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: Magiee54 »

Ja mam trochę inne pytanie - co powiecie na takie napiwek? Czy warto wdrożyć takie rozwiązanie w swojej restauracji? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym zakresie tematycznym.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: Iskra »

Mam w planach otworzyć swoją własną burgerownię - do tego biznesu potrzebna jest mi dobrej jakości patelnia gastronomiczna. Czy moglibyście polecić mi jakiś dobry produkt? Zastanawiam się nad zakupem patelni ze strony https://gastroplaneta.pl/pl/p/Gastronom ... 2C5kW/9192, czy waszym zdaniem to dobry pomysł? Będę wdzięczny za wasze opinie!

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: Mella »

Do naszego lokalu gastronomicznego potrzebowaliśmy nowego sprzętu do swojej kuchni restauracyjnej i tutaj rzeczywiście udało się znaleźć wszystko w lodo/pl/ Cena fajna, obsługa uprzejma i kompetentna. Przyszło zgodnie z czasem i już możemy działać poszerzając naszą ofertę. Pozdrawiam i udanego biznesu życzę, aby mógł się skutecznie rozwijać.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Jaka restauracja w Kościerzynie?

Post autor: treska »

Oj, ja niestety nie mam do polecenia żadnej fajnej restauracji w tej miejscowości. Natomiast od siebie szczerze polecam slonecznawilla.eu/restauracja/ w Międzygórzu. Jadamy tutaj naprawdę często i zawsze wychodzimy zadowoleni, z pełnymi brzuchami.


ODPOWIEDZ