Restauracja serwująca świeże sushi

Awatar użytkownika
FunnyBunny
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 9:51 pm
Restauracja serwująca świeże sushi

Post autor: FunnyBunny »

Chcesz zjeść pyszne i świeże sushi? Zależy Ci również na przyzwoitych cenach? W takim razie zdecydowanie mogę Ci polecić tą restaurację sushiking/pl/. Muszę przyznać, że sam często tam bywam i w życiu nie jadłem lepszego sushi. Wszystkie składniki, których używają do różnego rodzaju rolek są najwyższej jakości i co najważniejsze - są świeże. Dzięki czemu każdy kawałek jest naprawdę pyszny. Jeżeli więc wcześniej nie miałeś okazji spróbować tego dania albo wybierasz się na randkę z dziewczyną, to zdecydowanie polecam Ci ten lokal. Z pewnością będziesz zadowolony z ich oferty.

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Restauracja serwująca świeże sushi

Post autor: Sabrinka »

Sushi może i jest wyjątkowe ale ja z chęcią skosztowałabym czegoś z danych lat. Dlatego też udałam się do Restauracja U Wienawy w Warszawie bo słyszałam wiele bardzo dobrych opinii na ich temat. W dodatku znajdziemy tam bardzo duży wybór win i przystawek które tworzą jedną wyśmienitą całość. Poza tym myślę, że kuchnia oficerska była jedyna w swoim rodzaju dlatego też myślę że warto jej skosztować

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Restauracja serwująca świeże sushi

Post autor: Mella »

Jeżeli prowadzicie własną gastronomię i jednocześnie zależy Wam na środowisku to szczególnie w przypadku posiłków na wynos zamiast stawiać na ten tak zły dla środowiska plastik warto rozważyć materiały ekologiczne. Tym bardziej, że jak się okazuje na przykładzie SlowPack są stosunkowo tanie i bardzo dobre w użytku. Zajrzyjcie na stronę ich sklepu - slowpack/pl/pol_m_Slomki_Slomki-naturalne_Slomki-z-makaronu-373.html gdzie dowiecie się więcej jak działają, co oferują i jednocześnie będziecie mogli trochę rzeczy zamówić na próbę.

Marianna
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:01 pm
Re: Restauracja serwująca świeże sushi

Post autor: Marianna »

Restauracja taka na pewno to bardzo dobre rozwiązanie, lecz doskonale wiemy że z takich restauracyjnych kuchni mogą wydobywać się różnego rodzaju zapachy. I tak szukałam informacji jak można pozbyć się brzydkie zapachy w restauracji. Mam nadzieję, że uda mi się coś na ten temat znaleźć w internecie.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Restauracja serwująca świeże sushi

Post autor: lunka »

Ja bardzo lubię sushi, dlatego też przetestowałem już wiele różnych miejsc. Jeśli zależy Wam na smacznym sushi, z którego będziecie zadowoleni, to powinniście zajrzeć do Sushi Warszawa i przekonać się, dlaczego warto dzisiaj spróbować. Warto mieć to na uwadze, szczególnie w tych czasach.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Restauracja serwująca świeże sushi

Post autor: Franczeska »

A czy ktoś z Was prowadzi może własną restaurację? Jeśli są tutaj takie osoby, to polecam zajrzeć na stronę kuchniaibar/pl/. Znajdziecie tam sporo branżowych, interesujących artykułów. Ja na przykład ostatnio czytałam tam na temat tego, jak wybrać niezawodny piec do pizzy do restauracji. Jeśli chcecie u siebie również serwować takie włoskie potrawy, to polecam i Wam się z tym zapoznać ;)

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Restauracja serwująca świeże sushi

Post autor: leia72 »

W Warszawie jest bardzo dobra restauracja sushi. To Gold Sushi. Mają szeroki wybór, zawsze dobre ceny i po prostu świetne sushi. Przygotowywane zgodnie ze sztuką, ze składników wysokiej jakości. Zjeść można na miejscu, ale jest także opcja zamówienia online, bezpośrednio do domu. Sprawdźcie, bo moim zdaniem warto.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Restauracja serwująca świeże sushi

Post autor: pariss »

Jestem wielką fanką sushi i ogólnie kuchni japońskiej dlatego bardzo cieszy mnie fakt, ze tego typu restauracji w całej Polsce jest jak widać całkiem sporo :) jeśli chodzi o Wrocław to bez dwóch zdań polecam Wam sushicorner/pl/ . rozbudowane menu, różnorodne sety a do tego świetny smak i niewysokie ceny zestawów. Na plus sympatyczna obsługa i terminowa dostawa.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Restauracja serwująca świeże sushi

Post autor: treska »

Ja niestety raz się zatrułam nieświeżym sushi i teraz staram się wybierać tylko sprawdzone miejsca, takie jak Restauracja Sushi centrum Białystok No i jak mam być z wami szczera, to nigdzie indziej nie miałam okazji jeść tak dobrego sushi, jak właśnie tutaj.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Restauracja serwująca świeże sushi

Post autor: kaleta »

Jeśli to ma być własny lokal, to potrzebujecie przede wszystkim tego - winterhalter/com/pl-pl/produkty/zmywarki-do-garnkow-i-przyrzadow-kuchennych/ Sami szybko zauważycie, jak duża będzie różnica. Chodzi o wydajność, szczególnie wtedy, gdy masz dużo gości i ledwo wyrabianie. Potrzebujecie w takich momentach sprzętu, który za każdym razem będzie dostarczać czyste rzeczy - i takie jest właśnie to urządzenie. Ono robi ogromną różnicę. To taki jakby Mercedes w branży gastro - zajmujesz się gotowaniem, a nie ciągłymi problemami ze sprzętem.


ODPOWIEDZ