Dieta glikiemiczna

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Dieta glikiemiczna

Post autor: Bonia »

Kontrola indeksu glikemicznego spożywanych posiłków jest szczególnie ważna dla cukrzyków, jednak coraz częściej zaleca się ją i zdrowym osobom, które chcą cieszyć się smukłą linią i zapobiegać wielu chorobom. Jak powinna wyglądać dieta o niskim indeksie glikemicznym? Listę „dozwolonych” oraz „zakazanych” produktów możesz sprawdzić dbam-o-siebie/pl/miesiac-z-niskim-indeksem-glikemicznym. Naprawdę warto o siebie zadbać.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: lunka »

Ja jestem zdania, że dieta powinna być wybierana indywidualnie - w końcu każdy organizm ma inne problemy i potrzeby. Ja od lat zmagam się z dną moczanową, także zastosowanie takiej diety: cateromarket/pl/blog/dna-moczanowa-podagra-jaka-diete-stosowac było jednym rozwiązaniem w walce o zdrowie.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: treska »

Cateringi dietetyczne to naprawdę świetne rozwiązanie dla osób, które podobnie jak ja...po 1 nie umieją gotować a po 2 .. są leniwe :D Rozwiązanie idealne! Ja wybrałam catering z polecenia koleżanki i jestem mega zadowolona z tego wyboru.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: karinaMa »

Akurat w tak ważnych kwestiach, powinniście zawsze polegać na zdaniu profesjonalistów. Ja nie wyobrażam sobie sytuacji, w której miałabym nie korzystać z takich miejsc jak blog dietetyczny w kontekście zdobywania wiedzy. To bardzo ważna rzecz, dlatego też nie powinniście tego w jakikolwiek sposób lekceważyć.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: Amy9602 »

Jeśli chcecie zdrowo się odżywiać to zdecydowanie polecam przejrzeć artykuły na zdrowe-zywienie24/pl/, gdzie dowiecie się wiele ciekawych wskazówek odnośnie zdrowe odżywiania.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: pikawka »

Catering dietetyczny to świetny wybór dla wszystkich zabieganych osób, które nie mają czasu na gotowanie samodzielnie zdrowych posiłków. Ja zamawiam dania w firmie fitboxy/pl/ i dla mnie to rewelacja. W końcu jem zdrowo, regularnie. Od razu widać to na wadze, bo poszła w dół. Polecam wszystkim takie rozwiązanie, bo to wygoda i ogromna korzyść dla naszego zdrowia.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: chorobo »

Wiecie co, jeżeli masz zamiar przejść na dietę, na waszym miejscu, przejrzał abym sobie kilka blogów, w poszukiwaniu jakiś ciekawych przepisów kulinarnych. Z tego co wiem, to na stronie inmykitchen/pl/category/ciasta/ można znaleźć naprawdę wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Myślę że bez problemu na coś traficie.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Dieta glikiemiczna

Post autor: Franczeska »

Jeśli staracie się wybierać produkty z niskim IG, to powinna Was zainteresować komosa ryżowa indeks glikemiczny jej jest naprawdę niewielki, a można z niej przygotować wiele różnych smacznych potraw ;) Ja bardzo często robię ją na obiad ;)


ODPOWIEDZ