Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: Mella »

Warto również postawić na skuteczne i naturalne wsparcie procesów redukcyjnych, dlatego dieta, ruch i dobrej jakości spalacz tłuszcuz mogą okazać się świetnym połączeniem dzięki czemu efekty będą dużo szybsze. Dlatego ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na Burn It od Labosal labosal/pl/burn-it/ który już nie raz mi pomagał. Teraz zaczynam zrzucanie 10kg do lata, więc na pewno również będzie suplementowany :)

pomelo
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 11:28 am
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: pomelo »

u mnie najlepszym patentem okazały się ćwiczenie i dieta, ale systematyczne i solidne i dieta pudełkowa bez glutenu. Często czułam się wzdęta i ociężała, okazało się że eliminacje glutenu usunęła moje dolegliwości jelitowe i częste migreny, które miewałam. Poza tym nie lubię gotować, zawsze mnie to denerwowało i przez to szybko rezygnowałam, a tu z tak smacznym cateringiem kilogramy pięknie spadają :)

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: lewandowska »

Odchudzanie nie zawsze jest proste, jednak wystarczy znać kilka podstawowych zasad, które mogą nam w tym pomóc. Przede wszystkim dieta. To co jemy ma duży wpływ na naszą sylwetkę, ważne jest również odpowiednie nawadnianie oraz ewentualne stosowanie suplementów diety. Ja od zeszłego roku stosuję 2beslim/pl/beslim/2be-slim-forte którego składniki wspierają proces odchudzania. Do tego dochodzi aktywność fizyczna, więc efekty są dla mnie zadowalające 🙂

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: bubaa »

Do wszystkiego trzeba podchodzić z głową, na pewno nie warto liczyć na żadne tabletki i diety cud. Moim zdaniem dieta surowa jest świetna i warto ją rozważyć. Więcej na jej temat można poczytać na stronie sofra/com/pl/dieta-warzywno-owocowa-w-postaci-surowej/. Kilka lub kilkanaście dni takiego postu świetnie odkwasza organizm, pomaga w zwalczaniu stanów zapalnych.

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: skubinka »

Do zdrowego odżywiania będą Ci potrzebne jak najbardziej naturalne produkty, z których będziesz wszystko przyrządzać. Ja ostatnio szukałam deserów niskokalorycznych ale zdrowych i znalazłam tutaj ciekawe propozycje na desery pless/pl/60949-piecz-smacznie-i-zdrowo-pomysly-na-zdrowe-desery może i ty spróbujesz ?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: treska »

Najlepsze efekty przynosi systematyczność :) Warto się zmotywować, mnie akurat tego brakowało.. dopóki nie zdecydowałam się na pomoc ze strony trenera personalengo. I tutaj szczerze mogę wam polecić adrianbugno/pl/trener-personalny-online/ Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni równie mocno, jak ja pod tym względem.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: lunka »

Warto postawić na dobrą żywność. Ja akurat kupuję online, bo cenowo wychodzi mnie to korzystniej. Tak w ogole to w sklepie Swojska Piwniczka dostępne są też produkty, których stacjonarnie raczej w żadnym sklepie nie dostaniecie. Warto sprawdzić ich ofertę, myślę że was zainteresuje.

fitkalinka
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 06, 2021 1:09 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: fitkalinka »

Pewnie, że jest wiele różnych sposobów. Grunt to zawsze decydować się na takie, które będą najbardziej optymalne w kontekście Waszego zdrowia. Ja czuję, że często dobrze sprawdzić się może dieta odchudzająca ułożona przez osoby znające się na tym temacie. To da Wam pewność, że będzie to dla Was odpowiednim wyborem.
to prawda :) u mnie i u męża super sprawdza się dieta pudełkowa. Mamy dietę keto, ja sobie zamawiam z powermeal/pl/dieta/ketogeniczna/ a mąż znów z innego, https://masterdieta.pl/ketomaster/ :) super sprawa

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: karinaMa »

Jest wiele różnych sposobów na to, by odchudzić się w sposób zdrowy i racjonalny. Chyba najważniejsze będzie obranie takiego planu, który sprawdzi się u Was najlepiej. Wiem, że bardzo ciekawie teraz sprawdza się dieta sirtfood, więc na pewno warto byłoby ją sprawdzić. Być może i u Was zadziała ona równie dobrze.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: pariss »

U mnie najlepiej sprawdza się catering dietetyczny :) nie muszę sama liczyć kalorii, wiem, ze jem to co lubię i to co mi służy :) od 3 miesięcy jestem na diecie z Victory Diet ( mieszkam pod Warszawą). Jest naprawdę ok, posiłki są zróznicowane, smaczne i bardzo sycące. Nawet pod kątem cen wygląda to u nich bardzo przystępnie.


ODPOWIEDZ