Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: Franczeska »

A czy podczas odchudzania korzystacie również z jakiś zabiegów odchudzających lub ujędrniających? Jeśli tak, to z jakich? Czy zabieg icoone oferowany na przykład przez Studio Kobiet Lubicz to Waszym zdaniem dobry wybór?

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: karinaMa »

Pewnie, że jest wiele różnych sposobów. Grunt to zawsze decydować się na takie, które będą najbardziej optymalne w kontekście Waszego zdrowia. Ja czuję, że często dobrze sprawdzić się może dieta odchudzająca ułożona przez osoby znające się na tym temacie. To da Wam pewność, że będzie to dla Was odpowiednim wyborem.

PatrycjaMorales
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 22, 2020 8:25 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: PatrycjaMorales »

Mało jeść, dużo ćwiczyć :)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: zuzia852 »

Moim patentem jest korzystanie z usług cateringu dietetycznego oraz uprawianie sportu. Jeśli nie potrafisz samodzielnie przygotowywać dań, Tobie również proponuję skorzystać z cateringu dietetycznego. Ten: warszawskiwikt/pl/ cieszy się dobrymi opiniami (funkcjonuje na terenie Warszawy i okolic).

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: Marson »

Chcesz być zdrowa, dobrze się czuć i mieć więcej czasu to polecam sprawdzić ofertę cateringów dietetycznych przygotowanych przez SportFoodBox, ponieważ mają świetnie zestawiona ofertę zarówno jeżeli chodzi o wersje klasyczne, jak i wege sportfoodbox/pl/diet/wege-fit/ w różnych opcjach kalorycznych (którą dopasujecie z pomocą dietetyka). Testowałem w Warszawie kilka opcji i jak do tej pory wyłącznie ta firma sprostała moim wymaganiom. Może i u Was będzie podobnie ;)

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: malinka »

Na pewno w odchudzaniu ważnym aspektem jest dieta. Ale taka dieta też powinna być zdrowa i wartościowa. Dlatego warto poznać różne zdrowe produkty, warto wiedzieć jakie mają właściwości. A takie wiadomości, możemy uzyskać chociażby z takich stron, jak dietly/pl/blog/olej-kokosowy-sok-z-cytryny-i-ocet-jablkowy .

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: menni »

Gdyby nie orbitrek która mam w domu marbo-sport/pl/product-pol-9537-Orbitrek-elektromagnetyczny-Unix-Ex-Kettler.html to nie wiem jak by udało mi się utrzymać prawidłową wagę ciała. Kupiłam go dwa lata temu i codziennie z niego korzystam

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: lewandowska »

Mi bardzo pomogło bieganie. nie jadłam źle, ale bardzo mało się ruszałam i po czasie zauważyłam odkładanie się tkanki tłuszczowej i cellulit. Przestraszyłam się wyglądem swojej sylwetki i stwierdziłam, że muszę koniecznie zacząć uprawiać jakiś sport. Pomyślałam o bieganiu, ponieważ wszystko czego potrzebujemy by zacząć to wygodne buty sportowe. Nie trzeba kupować drogiego sprzętu, ani wykupywać karnetu na zajęcia. Muszę przyznać, ze pierwsze wyjścia na trening były dla mnie dość trudne, ale potem pokochałam ten sport. W dodatku spala on masę kalorii. Obecnie biegam przez cały rok, takze w zimę. W rok tylko dzięki bieganiu zrzuciłam 5 kg. Polecam przeczytać więcej na temat tego sportu access2/pl/sport-na-kazda-pore-roku/

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: bubaa »

jest wiele skutecznych diet, trzeba zwracać uwagę na to by były odpowiednio zbilansowane. myślę, ze przed każdą dietą warto jest zrobić sobie taki krótki, 3 dniowy detoks sokowy, tu polecam szczególnie zestawy z firmy Nuja nuja/pl/?gclid=EAIaIQobChMI8bL0jsen6gIVzR0YCh2A5AaVEAAYASAAEgK1DPD_BwE. Ja sama korzystałam już kilka razy, efekty super - zero wzdęć, lepszy nastrój, przyspieszona przemiana materii :)

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Odchudzanie - jaki jest wasz najlepszy patent?

Post autor: Samanta »

U mnie sprawdziło się ucięcie kalorii max 1600 dziennie, spacery z psem, jazda na rowerku stacjonarnym. Zero fast foodów, zaczęłam jeść orzeszki nerkowca bo wspomagają odchudzanie - ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Orzechy_nerkowca.htm , 1.5 litra wody dziennie i udało mi się schudnąć 20 kg w rok : )


ODPOWIEDZ