Wegańskie słodycze

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Wegańskie słodycze

Post autor: Magiee54 »

Jakie słodycze poza Oreo są wegańskie?

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: tornado »

Nie znam się za bardzo na tym polega weganizm ale ja na przykład wole zamiast słodyczy przekąski typu bee/pl/9026-slodycze-i-przekaski są zdrowsza ale i jak dla mnie smaczniejsze. Może znajdziesz sobie coś dla siebie ja je lubię.

Benita
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:59 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: Benita »

Właściwie nie znam się na takich wegańskich słodyczach, choć słyszałam o takiej diecie dietly/pl/catering-dietetyczny/janikowo . Niektóre firmy cateringowe właśnie taką mają w swojej ofercie. Jest ogólnie duży wybór diet, ale ja planuję typowo odchudzającą. Nie jestem fachowcem nawet w gotowaniu, dlatego wolę aby specjaliści mi coś doradzili i zlecili odpowiednie jedzenie.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 4:36 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: Maja44 »

Gdy interesuje Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia informacji na ten temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas bo naprawdę warto według mnie - vegefood/com/pl .

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: Franczeska »

A może zamiast słodyczy lepiej postawić na suszone owoce? Również są one bardzo słodkie i moim zdaniem znakomicie zaspokajają chęć na słodycze ;) Spróbujecie na przykład suszonych daktyli ze sklepu jawo2008/pl/88-daktyle-suszone, a sami się przekonacie ;)

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: Marzena21 »

Kiedy interesuje Ciebie ten problem to obowiązkowo przeczytaj ten wpis. Z doświadczenia uważam, że doczytasz w tym miejscu najaktualniejsze wskazówki. Gorąco zachęcam - kuchnia-styl/pl .

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: gosiek »

Coraz więcej jest produktów dla vegan, nie tylko słodyczy.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: irenka »

Oczywiście, że tak. Jest zapotrzebowanie na takie produkty więc pojawiają się w sklepach. Są sklepy jak ten cosdlazdrowia/pl/ , gdzie wybór takich produktów jest bardzo szeroki. Co ważne, pochodzą one od sprawdzonych producentów i dostawców, a to ważne jeśli zależy nam na faktycznie zdrowej, wegańskiej żywności.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: gosiek »

Coraz więcej w sklepach jest wegańskich słodyczy. A ostatnio to nawet udało mi się kupić w Rossmannie wegański kalendarz adwentowy rossmann/pl/Produkt/Czekolady-i-czekoladki/Super-Fudgio-kalendarz-adwentowy-z-czekoladkami-weganskimi-100-g,334310,8416 . Bardzo się ucieszyłam muszę przyznać. Moja córcia będzie mogła tak jak zdrowe dzieci odliczać kolejne dni do świąt na słodko.

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: Karcia »

Dobrze, że nie mam takich wymagań i nie muszę szukać i pichcić deserów wegańskich. Najlepsza cukiernia w Gdańsku oczywiście przygotowuje ciasta i torty na specjalne życzenie. Na przykład bezglutenowe, ale dla mnie to nie ma różnicy, bo wiem, że ich wyroby są idealnie smakowo skomponowane. Muszę zdążyć jeszcze u nich z zamówieniem ciast na święta.


ODPOWIEDZ