Wegańskie słodycze

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: Samanta »

Ja ze słodyczy zrezygnowałam na rzecz suszonych owoców które uwielbiam :) Świetna przekąska, słodka a przede wszystkim bardzo zdrowa. Moim ulubionym przysmakiem jest suszone mango, ale ciężko dostępne u mnie w sklepach więc zamawiam zawsze z Internetu ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Mango_suszone.htm .

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: Danuta »

Ja słyszlamże dobre sa dla wegan słodycze czy wypieki z mąki bezglutenowej? Znacie takie mąki? I gdzie je kupujecie?

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: zezowaty »

Moja żona robi świetne wypieki oparte na mące bezglutenowej. Brdzo dobry wybór znajdziesz tu bee/pl/t/maki-bezglutenowe Mąki w tym sklepie są od najlepszych producentów. A też są wysokiej jakości i starannie dobranych surowców pozyskanych z kontrolowanych upraw. Ten sklep ma duża ofertę mąk takich jak np mąka kukurydziana, gryczana itp. Sprawdźcie sami.

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: Jarsek »

Pozytywne zaskoczenie jeżeli chodzi o taką opcję jak dieta Sirtfood to w mojej opinii numerem jeden do wyboru jest zdecydowanie firma SportFoodSoki naprawdę dobrze na mnie zadziałał. Soki smaczne i co ważne wcale nie chodziłam zmęczona, czy głodna. Dla mnie super sprawa za naprawdę rozsądne pieniądze ;)

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: Kswerk »

a lubicie lody świderki - lodypetra/pl/ ? Są one coraz bardziej popularne. I wiem że są też wegańskie :) ogólnie teraz coraz większy wybór jest takich smakołyków

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: malinka »

Nie próbowałam taki, dla mnie słodkie- to słodkie ;). A właśnie teraz odkryłam super cukiernię - Ptyś , gdzie można same smakowitości kupić. Czy to torciki, czy to ciasteczka, czy inne wypieki - jest tam z czego wybierać. I trzeba przyznać, że mają rękę do wypieków.

Dzowana
Posty: 20
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Re: Wegańskie słodycze

Post autor: Dzowana »

Dobrze, że mamy tak duży wybór!


ODPOWIEDZ