detoks sokowy NUJA

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
detoks sokowy NUJA

Post autor: bubaa »

Hej hej wszystkim :) czy ktoś z Was miał już okazję kupować zestawy sokowe z firmy Nuja ? Chcę sobie zrobić taki detoks i ich oferta wpadła mi w oko. Bede wdzieczna za wszystkie informacje :)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: detoks sokowy NUJA

Post autor: bubaa »

tak bubaa ja byłam już na takiej diecie 2 razy :) co konkretnie chcesz wiedzieć :)?

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: detoks sokowy NUJA

Post autor: bubaa »

o masz dopiero spojrzałam, ze ktoś się odezwał, super :) tak naprawdę to chcę wiedzieć wszystko :) czy soki są smaczne, czy nie podjadałaś między posiłkami i na jakie efekty można liczyć ?

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: detoks sokowy NUJA

Post autor: irenka »

Nie znam tych soków. Ale jeśli szukasz soków, które są pyszne i zdrowe to tutaj korabgarden/pl/produkty/sok-z-aronii-bio-premium-nfc masz do kupienia bio soki z aronii. 100% naturalne, bez żadnych dodatków. Aronia do ich produkcji pochodzi z ekologicznych upraw. A same soki tłoczone są na zimno, bez straty jakichkolwiek wartości odżywczych.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: detoks sokowy NUJA

Post autor: chorobo »

Uwielbiam pić różnego rodzaju soki warzywne czy owocowe. I powiem wam, że dość systematycznie zaopatruje się w pyszne, zdrowe soki ze strony bee/pl/bio-food-sok-z-ogorkow-kiszonych-300-ml-bio_p995132.html . Maja porządną jakość i są bardzo smaczne. Polecam, bo warto postawić na zdrowie

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: detoks sokowy NUJA

Post autor: menni »

Szczerze mówiąc to nigdy na takim detoksie nie byłam i nie wiem jak się sprawdza. Ale jeśli myślicie by taki zrobić to może zamiast kupować drogie soki lepiej zainwestować w wyciskarkę kuvings evo820 i samodzielnie przyrządzać soki z dowolnie wybranych przez siebie składników

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: detoks sokowy NUJA

Post autor: zuzia852 »

Planujecie detoks swojego organizmu? Dla mnie to opcja interesująca, ale trzeba wiedzieć, jaki detoks wykonać i co konkretnie jest tą toksyną konkretnie w naszym organizmie. To bardzo indywidualna sprawa, dlatego na początek o detoksie przeczytajcie sobie tutaj https://zdrowozyj.eu/jak-przeprowadzic- ... organizmu/ .


ODPOWIEDZ