Wyprawka

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wyprawka

Post autor: chorobo »

Niedawno szukałam jakiegoś sprawdzonego miejsca, w którym mogłabym kupić wózek spacerowy lub fotelik dziecięcy. Na szczęście koleżanka poleciła mi, że na stronie sklepu kinderprams/pl/pl/menu/wozki-spacerowe-153.html można znaleźć ogromny wybór tego typu produktów, więc jeśli jesteś również zainteresowany, to koniecznie tam zerknij.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wyprawka

Post autor: zuzia852 »

Najważniejszym elementem wyprawki i jednocześnie najtrudniejszym do wyboru jest wózek. Sama się o tym przekonałam. Przy wyborze wózka popełniłam błąd, więc teraz muszę szukać spacerówki która posłuży nam do końca woskowania. Nie mam wątpliwości że cavoe ideo dla mnie będzie idealny. Wózek jest bardzo lekki, składa się do małych rozmiarów a do tego nadaje się nawet w podróż.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Wyprawka

Post autor: patrycja7 »

My podajemy maluchowi mleko Bebilon Pronutra-Advance. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Takie mleko można stosować od urodzenia, może być także stosowane jako uzupełnienie karmienia piersią.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Wyprawka

Post autor: lunka »

Lista rzeczy, które powinny znaleźć się w wyprawce jest naprawdę długa. Dlatego im wcześniej zaczniecie ją kompletować, tym lepiej. Gdybyście szukali aspiratorów do nosa bądź nebulizatorów, to w ofercie helpmedi/com/pl/kategoria-produktu/ciaza-i-dziecko/ na pewno znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Wyprawka

Post autor: pariss »

to prawda, organizowanie takiej wyprawki to spore wyzwanie :) warto się do tego odpowiednio przygotować. łapcie namiar na świetnego bloga, Dbamy o Dziecko dbamyodziecko/pl/. znajdziecie tu przykładową listę zakupów ale też wiele rzetelnych i praktycznych porad na temat wychowania czy rozwoju dzieci w każdym wieku.


ODPOWIEDZ