Wyprawka

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Wyprawka

Post autor: leia72 »

Do wyprawki przyda się też nosidełko dla dziecka. Najlepiej markowe, ergonomiczne i bezpieczne. Na tulisie/pl jest duży wybór. Ceny bardzo różne, można wybrać coś w swoim budżecie. Zresztą u nich w ogóle większość wyprawki można skompletować, bo mają szeroki asortyment produktów dla mamy i dziecka. A dodatkowo sklep przekazuje 1% z każdej transakcji dla dzieci potrzebujących. Także taką fajną akcję warto wpierać.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Wyprawka

Post autor: zezowaty »

By dziecko prawidłowo rozwijało, trzeba zadbać o odpowiednie mleko. Ja znalazłem taka ofertę mleka dla mojego dziecka tu bee/pl/bebiko-2-mleko-nastepne-dla-niemowlat-powyzej-6-miesiaca-zycia-800-g_p998075.html Jest to mleko dla dzieci po 6 m-cu życia. Bogate w kwasy omega-3, witaminę D3, wapno, żelazo itp. W tym sklepie znajdziecie mleko dla dzieci w różnym wieku.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Wyprawka

Post autor: gitarka »

U nas bardzo dobrze sprawdza się mleko początkowe HiPP Combiotik. Zawiera probiotyki i prebiotyki, jest całkowicie ekologiczne. Można zakupić je w większych sklepach lub zamówić w sieci. Ja polecam.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Wyprawka

Post autor: PatrycjaOneal »

Trudno nie zgodzić się z tym co piszecie. Rozwój naszego dziecka to najważniejsza dla nas sprawa. Dobrze jest mieć przygotowany plan działania za wczasu. Mam tutaj na myśli wybranie odpowiedniej lokalizacji bo jednak będzie miała wpływ na to jakie w okolicy będziemy mieli możliwości kształcenia. W większych miastach zawsze możemy liczyć na wyższy poziom i to jest fakt. Oczywiście sami też musimy się w miarę możliwości postarać, tworząc swojemu dziecku już od najmłodszych lat jak najlepsze warunki. Powinno to zostać ukierunkowane na naukę takich umiejętności jak pisanie i czytanie. Samo czytanie dziecku do snu to jedno, w dalszej perspektywie przydadzą się książki do czytania dla dzieci oferujące szybkie rezultaty. Jedną z najlepiej prezentujących się serii jest "Czytam sobie" - czytamsobie/pl/ksiazki stworzona z myślą o naszych dzieciach.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Wyprawka

Post autor: patrycja7 »

Dzieci bardzo szybko rosną dlatego warto też pomyśleć o rozszerzaniu diety malucha. HiPP ma bardzo fajne produkty żywieniowe w ofercie. Ostatnio odkryłam ich serię Pierwsza Łyżeczka w słoiczkach 80 gram, dostępne są w Lidlu, mają naprawdę świetny skład i mały się nim zajada.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Wyprawka

Post autor: Amy9602 »

Jeśli chodzi o wyprawkę to na pewno warto pomyśleć o wózku dla dziecka, bo jednak wybór odpowiedniego modelu nie jest łatwe, jeśli zależy nam na funkcjonalności czy innych parametrach. Jeśli chodzi o mnie to mogę polecić venicci/pl/, ma przede wszystkim kompaktowy rozmiar i niewielką wagę.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wyprawka

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, podczas przygotowywania wyprawki warto również pomyśleć, czy nie przydałaby wam się jakaś porządna chusta dla dziecka. Wiem, że wiele rodziców wykorzystuje takie rozwiązania, szczególnie podczas górskich wypraw czy po prostu wtedy, gdy chcą mieć wolne ręce :) Dajcie znac, co o tym uważacie.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Wyprawka

Post autor: lunka »

Na pewno musicie na spokojnie podejść do tego tematu i wszystko sobie przemyśleć. Zawsze możecie rownież skorzystać z informacji znajdujących się na stronie babythings/pl/ To z pewnością ułatwi wam skompletować wyprawki dla maluszka od A do Z.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wyprawka

Post autor: zuzia852 »

Najważniejszym elementem wyprawki jest wózek, więc to do jego wyboru trzeba się najbardziej przyłożyć. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci EasyGo Virage Ecco. Wózek zachwycił mnie jako gondola, a spacerówka jest jeszcze praktyczniejsza.

minella
Posty: 135
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Wyprawka

Post autor: minella »

U mnie najważniejszym zakupem był oczywiście wózek, dlatego zanim kupiłam x-landera dokładnie przyjrzałam się wózkom i wybrałam ten idealny. Reszta wyprawki to już nie był problem, kupowałam według listy znalezionej w necie


ODPOWIEDZ