Wyprawka

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Wyprawka

Post autor: treska »

Teraz w sezonie jesiennym i zimowym, to warto zaopatrzyć się w kocyki :) Przydadzą się w domu i na spacerach. Bardzo ładne i dobrej jakości sa te ze sklepu: sakramento/pl/pl/c/KOCYKI-DZIECIECE/321 a dodatkowo można je spersonalizować. Także myślę, że to będzie również świetny wybór na prezent.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Wyprawka

Post autor: patrycja7 »

A co z żywieniem malucha? Macie swoje ulubione produkty? HiPP ma w ofercie bardzo fajne słoiczki dla maluchów, są to produkty ekologiczne z certyfikatem BIO. Szczególnie warto zwrócić uwagę na jednoskładnikowe przeciery z serii Pierwsza Łyżeczka. Koniecznie się rozejrzyjcie.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Wyprawka

Post autor: menni »

Wyprawka to akurat bardzo łatwa rzecz do kupienia. Wystarczą zabawki najlepiej drewniane, do tego jakieś smoczki tego typu bee/pl/11272-butelki-i-smoczki-do-karmienia-niemowlat i praktycznie prezent gotowy. Warto również wcześniej skonsultować się z rodzicami co dokładnie by chcieli otrzymać

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wyprawka

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że ja do swojej wyprawki przygotowywałam się ładne kilka miesięcy. Od siebie mogę wam odpowiedzieć, żebyście dodali do swojej listy kilka ubranek, ponieważ coś trzeba dzieciątko ubrać. Myślę że w ofercie tego sklepu mybasic/pl/czarne-tregginsy-p-dz01717.html można znaleźć całkiem ciekawe propozycje, więc z pewnością dobierzesz coś dla swojego maluszka

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Wyprawka

Post autor: gitarka »

Pamiętaj o mleku modyfikowanym. Mleka marki Bebilon są moim zdaniem najlepsze. Można je zakupić w aptekach DOZ i nigdy nie ma problemów z ich dostępnością. Warto poczytać sobie też o specjalistycznych mlekach, które mają w swojej ofercie. Uważam, że warto mieć takie mleko zawsze pod ręką.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wyprawka

Post autor: zuzia852 »

Jak będziesz na etapie wybierania wózka, zastanów się nad wózkami od marki Riko. Są w dobrych cenach i super jakości. Sama zdecydowałam się na Riko nesa - jego amortyzacja pozwala na spacer po dowolnym terenie. Świetnie prowadzi się go nawet po mieście i podbija na wyższe krawężniki.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Wyprawka

Post autor: gosiek »

Co do wyprawki to bardzo dużą uwagę trzeba zwracać na składy tego co kupujemy. Wybór pieluch jest bardzo ważny. W końcu takie mają cały czas kontakt z delikatną skórą dziecka. Dlatego ja od początku kupuję córci pieluszki moltex, bez żadnej chemii, lateksu, nie mają nic co mogłoby uczulać.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Wyprawka

Post autor: kygo »

Na rynku dostępne są najróżniejsze mleka dla maluchów - warto rzucić okiem na ofertę marki Bebilon, gdzie znajdziecie między innymi mleko Bebilon Pepti DHA czy Bebilon Alerlac dla dzieci z alergią pokarmową. Zakupicie je bez problemów w aptekach DOZ.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Wyprawka

Post autor: lunka »

Ja wyprawkę robiłam praktycznie przez okres całej ciąży, aby rozłożyć wszystkie wydatki. I jak najbardziej polecam wam takie rozwiązanie. Gdybyście szukali jeszcze fajnych, dzianinowych kocyków, to z pewnością warto zwrócić uwagę na ofertę qbanamama/pl/kocyki-dzianinowe Mają super wybór, a przy tym ceny nie są wygórowane.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Wyprawka

Post autor: chorobo »

.....


ODPOWIEDZ