Wyprawka

matylda
Posty: 30
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Wyprawka

Post autor: matylda »

Co powinno się znaleźć w wyprawce dla dziecka?

ewa55
Posty: 27
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:50 am
Re: Wyprawka

Post autor: ewa55 »

Myślę, że już dużo wcześniej przed porodem należy pomyśleć nad wyborem mleka dla dziecka. Ja zdecydowałam się na mleko nan 1. Ponieważ znalazłam wiele cennych wskazówek na mleko nan 1 opinie . Mleko to bardzo ważna kwestia bo tak na prawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak długo będziemy mogły karmić piersią, a jednak mleko trzeba wybrać odpowiedzialnie i bez pośpiechu.

pariss
Posty: 166
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Wyprawka

Post autor: pariss »

a gdzie zwykle kupujecie kocyki, kołderki i całe wyposażenie do pokoju dziecka ? Moja siostra niebawem rodzi i zamierzam jej coś takiego podarować :) wpadła mi w oko oferta sklepu MIMINU store.miminu/pl/pl/. Warto zerknąć bo wybór jest ogromny a przy tym ceny bardzo konkurencyjne. Znajdziecie tu też gotowe zestawy do wózków, poduszki do karmienia, rożki czy pościele.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Wyprawka

Post autor: irenka »

Sporo tego będzie :) Wyprawka to mnóstwo drobiazgów, wszystkie must have, Oprócz tych wymienionych mogę dorzucić kocyk. Zawsze się przyda. Są na rynku modele jak ten mrbobas/pl/bawelniany-cieply-kocyk-lanila-dark-grey-sweet-dreams-75x100cm wykonane z najwyższej jakości bawełny, przez polskich producentów. I w takie rzeczy warto inwestować.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Wyprawka

Post autor: bubaa »

A jakie leki znajdują się w Waszej apteczce domowej właśnie w kontekście wyprawki dla dziecka ? każda mama wie, ze pępek noworodka w tych pierwszych dniach jego życia wymaga szczególnej pielęgnacji. My stosowaliśmy octenisept i powiem Wam, ze on bardzo szybko wygoił ranę, przy okazji dobrze zwalcza wszystkie bakterie,. grzyby czy wirusy.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Wyprawka

Post autor: patrycja »

Co powinno się znaleźć w wyprawce dla dziecka?
Zdecydowanie wózek! Starałam się wybrać taki bardziej porządny i niezawodny, kierowałam się więc też opiniami użytkowniczek bo wiem że takie opinie są szczere. Mamy więc x-landera, kolor szary i wózek jest jakościowo prima sort a do tego majątku nie kosztował

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Wyprawka

Post autor: charakterna »

Co jak co, ale wyprawka dla niemowlaka musi być dobrze skompletowana. Tutaj trzeba robić przemyślane zakupy, ale nie ma co też przesadzać. Gdzie warto się rozglądnąć? Chociażby na stronie maylily/pl/wyprawka-dla-noworodka-297 . Tam znajdziecie nawet świetne buciki wełniane, śpiworki i wiele innych przydatnych rzeczy.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Wyprawka

Post autor: Franczeska »

Moim zdaniem w takiej wyprawce nie powinno zabraknąć na pewno fotelika samochodowego. Bardzo dobre foteliki są moim zdaniem z firmy besafe. Widziałam takie ostatnio na stronie internetowej 8stars/com/pl/brand/9-besafe po całkiem atrakcyjnych cenach. Jeśli więc brakuje Wam jeszcze takiego fotelika w wyprawce, to polecam się tam rozejrzeć :)

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Wyprawka

Post autor: kygo »

Jeśli chodzi o karmienie to mleka Bebilon są moim zdaniem najlepsze. Można je zakupić w aptekach DOZ i nigdy nie ma problemów z ich dostępnością. Warto poczytać sobie też o specjalistycznych mlekach, które mają w swojej ofercie.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Wyprawka

Post autor: patrycja7 »

Trzeba sobie też zdawać sprawę z tego, że nie każda kobieta może karmić piersią. Ja tak miałam - moja laktacja była wręcz znikoma dlatego jedynym rozwiązaniem w moim przypadku było mleko modyfikowane. Zdecydowałam się na HiPP Combiotik bo mały dostawał to mleko już w szpitalu i bardzo dobrze je tolerował.


ODPOWIEDZ