Własny biznes gastronomiczny

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: paulajacka12 »

Własny biznes w gastronomii to spore wyzwanie, ale także szereg możliwości. Najważniejsze, aby inwestować w wysokiej jakości sprzęt i urządzenia, które będą inwestycją na długi czas. Na stronie multigastro/pl/szatkownice znajdziecie bardzo dobrej jakości szatkownice, które w restauracjach, barach sprawdzą się idealnie. Są wykonane z porządnych materiałów, z którymi nic nie dzieje się nawet podczas intensywnego użytkowania. Łatwo je utrzymać w czystości.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: zdrowaja »

Ja również prowadzę taki biznes i mam bardzo uzdolnioną w pracy i organizacji kelnerkę. Wiem, jak to brzmi, ale chcę ją wysłać na szkolenie dla menadżerów. Najpierw jakieś podstawowe, potem może się okazać, że jakieś zaawansowane. I przydzielę jej więcej obowiązków, by biznes szedł świetne. Oczywiście pensję również zwiększę.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: Mella »

Jak dobrej jakości wyposażenie gastronomiczne wysokiej jakości i jednocześnie zależy Wam na profesjonalnym podejściu do klienta to koniecznie zwróćcie uwagę również na ofertę przygotowaną przez sklep gastronomiczny z którego również korzystaliśmy czyli lodo/pl/ gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, wysoki standard, ale również wsparcie ze strony obsługi jak macie jakieś dodatkowe pytania. Może uda Wam się przygotować swój lokal do wielu gości. Pozdrawiam serdecznie!

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: zdrowaja »

Biznes gastronomiczny nie jest łatwy i ma swoje problemy, ale wydaje mi się, że też obowiązuje go RODO. Moim zdaniem to kluczowe, ponieważ mamy dane również kontrahentów, a to nas zobowiązuje do zachowania tajemnicy. Ogólnie prawda jest taka, że można odbyć szkolenie rodo online i nie martwić się niedociągnięciami. Zostaną szybko nadrobione.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: menni »

Własny biznes fajna sprawa, ale aby go rozkręcić potrzeba dużo pieniędzy. Wiele osób decyduje się na pożyczki i gorzej jak biznes nie wypali i trzeba będzie zamknąć działalność. Oczywiście możliwa jest wtedy konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej Łódź co jest dobrą rzeczą

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: violet »

W sumie to myślałam o jego założeniu, ale nie mam do tego głowy. To kompletnie nie takie proste, dostawami trzeba zarządzać, gotowaniem... No, masakra jakaś. Dlatego uważam, że to nie dla mnie, ale jako, że się tym tematem troszkę interesowałam, dziś wiem, że winda gastronomiczna to całkiem dobry pomysł. Ułatwi niektóre sprawy.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, jeżeli poszukujecie naprawdę porządnego i profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego, to koniecznie powinniście zajrzeć na stronę gastroplaneta/pl/pl/c/Opiekacze-kebab-gyros/150 Myślę, że tam bez problemu znajdziecie wszelkie potrzebne akcesoria do waszego lokalu.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: kasiunia »

W każdym biznesie bardzo ważna jest sprawa relacji z klientami i osiąganie zakładanych celów.Nie zawsze nasze cele są finansowe, choć najczęściej tak właśnie jest. W każdym biznesie jednym z ważniejszych ogniw, które zapewniają realizacje celów są pracownicy, pracownicy, którzy powinni podlegać okresowej ocenie. Czy wasz pracownik wie jaki jest cel oceny pracowniczej ? Ważne żeby wiedział ale trzeba z nim o tym rozmawiać.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: menni »

Teraz gastronomia na nowo odżywa i to super wiadomość! Zatem jak chcecie zainwestować w porządny sprzęt do swojej restauracji to polecam zakup wyciskarki pionowej kuvings evo820

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny biznes gastronomiczny

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)


ODPOWIEDZ