Catering dietetyczny

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Catering dietetyczny

Post autor: lunka »

Cześć, co sądzicie na temat cateringów dietetycznych? Faktycznie warto z nich korzystać?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Catering dietetyczny

Post autor: treska »

Tak, ja korzystam i naprawdę nie mam na co narzekać. Ale to wszystko zależy od tego, z jakiej oferty korzystasz - bo wiadomo, catering cateringowi nie jest równy.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Catering dietetyczny

Post autor: lunka »

Jesteś w stanie mi powiedzieć, z jakiego cateringu Ty korzystasz?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Catering dietetyczny

Post autor: treska »

Jeśli mam być szczera, to przetestowałam chyba 5 różnych firm, ale najbardziej odpowiada mi bodychief/pl/dieta-pudelkowa/sosnowiec i to właśnie z ich oferty korzystam od ponad pół roku. Jedzenie jest smaczne, różnorodne i co ważne świeże - a porcje mimo tego, że są małe (specjalnie mam mniejszą kaloryczność), to mogę się nimi najeść na cały dzień.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Catering dietetyczny

Post autor: tornado »

Catering to fajna sprawa dla osób które nie mają czasu przygotować sobie posiłku. Aktualnie jednak przy tym co się dzieje mamy tego czasu dużo więcej więc znalazłam ofertę która mi się bardzo spodobała kosz.ranozebrano/pl/ nie muszę się zastanawiać nad pewnością czy produkty są świeże i dobrego gatunku dają mi tą pewność a do tego omijają mnie kolejki w sklepach.

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Catering dietetyczny

Post autor: wodzirej »

Zgadzam się z Wami, że catering dietetyczny to bardzo fajne rozwiązanie. Dzięki temu mamy pewność, że dania będę dobrze przygotowane i dostarczymy do organizmu odpowiednią ilość kalorii. Dlatego też szukamy bardziej sprawdzonego cateringu i z polecenia. Ja tak właśnie dostałam namiary na ten catering dietly/pl/catering-dietetyczny/slawkow i muszę powiedzieć, że bardzo mi oni odpowiadają.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Catering dietetyczny

Post autor: Alexia »

Jeszcze nie korzystałam z takich diet, ale bardzo mnie kusi, aby zamówić jakąś z tej strony diet4u/pl/ . Gdy zobaczyłam zestawy, jakie otrzymuje moja przyjaciółka od nich to aż nabrałam ochoty na takie smakowitości. Fajnie, że można sobie wybrać indywidualnie składniki albo gotowe diety. Do wyboru, do koloru. Przyda mi się takie zdrowe odżywianie i zrzucenie zbędnej oponki :)

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Catering dietetyczny

Post autor: lewandowska »

Jeśli nie ma się czasu na dietę to można zamawiać taki catering, ale to trochę kosztowne :)

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Catering dietetyczny

Post autor: Franczeska »

Ostatnio taka dieta pudełkowa, czyli catering dietetyczny staje się coraz bardziej popularna. Ludzie są coraz bardziej zabiegani i nie zawsze mają czas na to, aby przygotować sobie zdrowy posiłek. Na stronie internetowej cateringfoodharmony/pl/dieta-pudelkowa-free-harmony/ możecie poczytać sobie o takiej diecie pudełkowej Free Harmony, z wykluczeniem glutenu, nabiału oraz cukru. Jeśli Wasz organizm źle reaguje na te składniki w żywności, to sądzę, że dieta ta będzie dla Was dobrym wyborem ;)

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Catering dietetyczny

Post autor: Jarsek »

Wybierając dobry catering dietetyczny warto kierować się przede wszystkim celami jakie chcemy osiągnąć, opiniami klientów i jednocześnie zestawieniami posiłków jakie dana firma jest nam w stanie zaoferować. Sam systematycznie trenuję na siłowni, do tego mam fizyczną pracę i co najgorsze praktycznie brakuje mi czasu na gotowanie dla siebie zdrowych posiłków... Dlatego, jako że mieszkam w Warszawie, zdecydowałem się wypróbować catering w wydaniu Fit od SportFoodBox sportfoodbox/pl/diet/classic-fit-2/ na 3000kcal. Dobrze zestawione ilości białka, tłuszczy i węglowodanów. Do tego naprawdę smaczne i urozmaicone posiłki. Zawsze mam coś do przekąszenia na przerwie, więc nie chodzę głodny (i zły). A co najważniejsze w końcu ciężkie treningi zestawione z odpowiednią dietą naprawdę dają niezłe efekty! ;)


ODPOWIEDZ