Catering dietetyczny

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Catering dietetyczny

Post autor: chorobo »

Jeżeli nie macie pomysłu z jakiej firmy cateringowej skorzystać, to od siebie polecam wam zwrócić uwagę na dieta z dostawą do domu od fit-body/com/pl/dostawa/ Moim zdaniem, mają najciekawsze propozycje w zakresie diety pudełkowej, a cenowo wygląda to bardzo przystępnie. Sprawdźcie koniecznie ich stronę, ponieważ możecie tam znaleźć przykładowe posiłki.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Catering dietetyczny

Post autor: malinka »

Przyznam się wam szczerze, że kiedyś namawiano mnie na dietę pudełkową, natomiast ja myślałam, że korzystając z takiego cateringu trzeba będzie wydać sporo pieniędzy. Teraz gdy zapoznałam się z cennikiem cudimiod/pl/catering-dietetyczny-opole/ wiem jak bardzo się myliłam. Teraz znając ich ceny i wiedząc ile sama muszę wydać i poświęcić czasu na ugotowanie czegoś zdrowego, wiem, że to nie dużo.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Catering dietetyczny

Post autor: Bonia »

Zaczęłam nieco czytać o olejach olejrzepakowy/com/bank-wiedzy/ i dopiero teraz wiem, ile błędów popełniałam stosując je w kuchni i jak bardzo odbijało się to na zdrowiu i samopoczuciu. Dopiero teraz wiem, na jakim oleju smażyć.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Catering dietetyczny

Post autor: gitarka »

Przy różnych problemach ze zdrowiem także powinniśmy zadbać o odpowiednią dietę. Tak jest na przykład przy anemii. Poczytajcie o tym więcej w artykule: nowafarmacja/pl/blog/dieta-przy-anemii-co-jesc-czego-unikac . Myślę, że to będzie całkiem pomocne.


ODPOWIEDZ