Fajne kosmetyki

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: irenka »

Bardzo ważnym elementem pielęgnacji będzie także dbanie o dłonie i stopy. Pomocne w tym temacie będzie stosowane maseczek i peelingów. Wybór takich produktów jest ogromny i do każdej skóry coś się znajdzie. Tutaj sprawdźcie cocolita/pl/maseczki-i-peelingi jest szeroki wybór takich produktów. Sama często lubię produkty z mocznikiem i to po nie sięgam najczęściej.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: knot »

Mi się fajnie sprawdziła ta seria z tołpy- sebio :) bardzo fajne kosmetyki ladnie oczyszczaja skóre ,matura i zapobiegaja powstawaniu niedoskonalosci. Mozesz sobie na Notino sprawdzic, tam czesto maja jakies promocje

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: lunka »

Bardzo dobrej jakości kosmetyki ma też marka herbapol-polana/com/ Btw, to nasza polska marka, która stawia na jakość :) Ich kosmetyki mają super skład, są wegańskie - a do tego można je dorwać w super cenie. W mojej pielęgnacji to zdecydowanie must have.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: bubaa »

jeśli chodzi o wzmocnienie paznokci to fajne sa odżywki marki Eveline Cosmetics. Osobiście mogę śmiało polecić wzmacniającą SOS z kolagenem i wapniem w składzie. Uzywałam jej już kilka razy i zawsze mi pomagała.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: treska »

Z wiekiem niestety cera traci swoją jędrność i promienność, dlatego tak ważne jest to, aby skupiać się na codziennej pielęgnacji. Jeśli szukacie ciekawych porad, to koniecznie zajrzyjcie na ten portal: theark/pl Jestem przekonana, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: zuzia852 »

Z moich ostatnich odkryć to odżywka eveline diamentowa do paznokci zrobiła na mnie największe wrażenie. To jak szybko poprawiła kondycję moich paznokci jest niesamowite.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: menni »

Skoro szukacie fajnych kosmetyków to koniecznie sprawdźcie te thesilencio/com/sklep/brands/kosmetyki-barbara-sturm/ . Bazują na naturalnych składnikach i są opracowane przez dr od medycyny estetycznej

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: malinka »

A mnie teraz przykładowo zainteresowała oferta faceteria/pl , ponieważ u nich dostępne są kosmetyki podróżne dla Panów, ale i nie tylko. Właśnie mąż wybiera się w podróż biznesową, także teraz wiem już gdzie dokonam zakupu. A z tego co zauważyłam, to mają markowe produkty, niebyle jakie także tym bardziej super.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: Magiee54 »

Chcecie zamówić perfumy przez internet? Zależy wam na ich dobrej cenie? Jeśli tak, to śmiało mogę wam polecić ten sklep https://perfumy.pl/firm-pol-87-Mugler.html . Osobiście kupowałem u nich niedawno perfumy dla siebie i żony. Muszę przyznać, że ich oferta jest naprawdę kusząca. Myślę, że spodobają wam się ich produkty. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym!

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Fajne kosmetyki

Post autor: kasiunia »

Dobrze wiemy jak wielu różnych kosmetyków używamy .Jedne są do codziennego użytku a inne używamy okazjonalnie. Jednym z kosmetyków , których używamy niemal codziennie jest dezodorant w kremie - madamnatura/pl/cialo/dezodoranty-cialo/ .Proces pocenia się jest dla naszego organizmu korzystny jednak niesie za sobą niekomfortowy zapach, właśnie taki , naturalny dezodorant pomaga nam w tuszowaniu niepożądanych zapachów.


ODPOWIEDZ