Jak o siebie dbacie na co dzień?

bubaa
Re: Jak o siebie dbacie na co dzień?

Post autor: bubaa »

Odpowiednia pielęgnacja to podstawa więc dobrze, ze wspominacie o tym. Ja najczęściej sięgam po koreańskie kosmetyki, mają bardzo dobry skład, są skuteczne a do tego nie podrażniają i nie powodują uczuleń. Można je bez problemu kupić w drogerii Kosmetyki z Ameryki kosmetykizameryki/pl/category/kosmetyki-azjatyckie. Znajdziecie tu produkty do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów :)

skubinka

Post autor: skubinka »

Zawsze staram się dbac o swój wygląd, pracuję w biurze to i sporo klientów jest, wizytówką moją sa moje paznokcie, staram się sama robić i używam lakierów hybrydowych, warto poczytac jak działa lakier hybrydoway lm/pl/aktualnosci/informacja/128972/jak_dziala_lakier_hybrydowy_uv#:~:text=Malowanie%20paznokci%20lakierem%20hybrydowym%20nie,nak%C5%82adanie%20na%20nie%20zwyk%C5%82ego%20lakieru.&text=Ta%20w%20lampach%20LED%20jest,na%C5%9Bwietlania%20wynosi%202%2D3%20minuty. ja zawsze szukam takich nowinek

Mella

Post autor: Mella »

Warto się w takim razie w tym zakresie podszkolić jeżeli brakuje Wam pomysłów na wykonanie ładnego i poprawnego makijażu. Ja na przykład zdecydowałam się na kurs makijażu online organizowany przez themakijaz/pl/kurs-makijazu/online/ gdzie można dowiedzieć się wszystkiego, żeby efekty były świetne. Induktorka z ogromnym doświadczeniem, empatią i super podejściem do uczestniczek. Od tamtej pory wszystkie znajome mówią mi, że zawsze makijaż zrobiony jest na piątkę z plusem ;)

treska

Post autor: treska »

Ja też przywiązuję dużą wagę do pielęgnacji swojej cery - dzięki temu jest nawilżona, napięta i czuję się o wiele młodziej. Zakupiłam w ostatnim czasie również urządzenie DR PEN do domowej mezoterapii w hurtowni permanent24/pl/ i powiem wam, że był to strzał w dziesiątkę. Załuję tylko, że tak długo z tym zwlekałam, ale jak to mówią - lepiej późno niż wcale.

bodo

Post autor: bodo »

Przyznam, że mi w codziennej pielęgnacji bardzo pomaga szczoteczka soniczna do twarzy. Wreszcie czuję, że moja skóra jest naprawdę czysta. Poza tym krem się lepiej wchłania. Przyznam, że różnica jest naprawdę ogomna!

izka

Post autor: izka »

Jeśli macie problem z łuszczycą, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj centrumluszczycy/pl/pol_m_Preparaty-na-luszczyce_Dzialanie_Lagodzenie-podraznien-470.html . Jest tam bowiem spory wybór, jeśli chodzi o różnego rodzaju preparaty na łuszczycę, które mają działanie łagodzące. Przy tej chorobie bardzo często pojawiają się problemy z podrażnieniami. Warto więc je zniwelować.

Sabrinka

Post autor: Sabrinka »

Nie powiem bo to bardzo dobre pytanie jest. Ale wydaje mi się, że każdy jakoś tam na swój sposób dba o siebie. Ale mimo wszystko bardzo ważne są witaminy i je także powinniśmy starać się dostarczać do naszego organizmu. I szukając czegoś więcej na temat witamin dowiedziałam się, że witamina d3 jest także bardzo cenną witaminą o której niestety bardzo często zapominamy.

sofia11

Post autor: sofia11 »

Ja staram się codziennie malować i nakładać balsam na skórę. Lubię to robić, wtedy czuję, że robię coś dobrego dla siebie. Dzisiaj trafiłam na madlensklep/pl/pol_m_MAKIJAZ_Makijaz-Mineralami-_Bronzery-Mineralne-247.html i zastanawiam się nad nowymi kosmetykami do makijażu. Moje się powoli kończą i chciałabym przetestować coś nowego.

pariss

Post autor: pariss »

ja ostatnio mocno skupiam się na pielęgnacji paznokci. Kupiłam sobie jakiś czas temu odżywkę Diament z Eveline Cosmetics i powiem Wam, ze pierwsze efekty zauważyłam już po tygodniu regularnego stosowania. To co będzie po pełnej kuracji <3

Obrazek

bodo

Post autor: bodo »

Warto sobie zerkną na tę stronę https://www.dobrystan.pl/artykuly/czy-l ... medinarium . Jest tam wiele ciekawych informacji na temat łuszczycy paznokci. Myślę, że warto się tam rozejrzeć na spokojnie. Łuszczyca dotyka wiele osób i to niezależnie od wieku. Trzeba bowiem obserwować swoje ciało, bo to jest ważne.

ODPOWIEDZ