Co kupić w black Friday

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Co kupić w black Friday

Post autor: pikawka »

Zastanawiam się co najbardziej bedzie opłacało się kupić podczas zakupów na black friday. Wiem, ze wtedy pojawiają się spore obniżki cen bo czytałam o tym tutaj gazetka-24/pl/black-friday . Chciałabym trafić na jakieś fajne okazje tylko gdzie polować?

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Co kupić w black Friday

Post autor: zawadzka »

Najszybciej i najtaniej, a dodatkowo najwygodniej jest poszperać w sklepach internetowych.Takie internetowe zakupy są na pewno dużo bardziej bezpieczne w tych trudnych czasach. Ja z reguły kupuję w sieci ubrania,są to przeważnie sukienki maxi ceneo/pl/Sukienki/Dlugosc:Maxi.htm które pasują do każdej mojej stylizacji.
najlepszym miejscem na tego typu zakupy jest Ceneo,tylko tutaj w jednym miejscu znajdziemy oferty tysięcy sklepów.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Co kupić w black Friday

Post autor: malinka »

Oj, tak o tej porze to naprawdę można sporo zyskać. Wszędzie jest masa ciekawych promocji. Tutaj vitkac/com/pl/projektanci też zauważyłam, że mają super obniżki cen i to nie tylko ze względu na black friday. Ogólnie widać, że sklep oferuje w atrakcyjnych cenach markowe ubrania i robi różne rabaty.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Co kupić w black Friday

Post autor: Danuta »

Ja często zaglądam do tego sklepu tu butyraj/pl/ Tu znajduję buty, modne, eleganckie odpowiednie na każdą porę roku. Mogę w jednym miejscu zrobić zakupy dla całej rodziny. Zobaczcie np zakładkę buty damskie znajdziecie duży wybór a i niskie promocyjne ceny.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Co kupić w black Friday

Post autor: zuzia852 »

No ja polecam ci tutaj eveline/pl/paznokcie/manicure/lakiery-hybrydowe zamówić lakiery hybrydowe bo oni mają je wydajne i ja jestem zadowolona, a testowałam już różne od innych producentów też. Zobacz ofertę, szybko realizują zamówienia w tym sklepie internetowym.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Co kupić w black Friday

Post autor: Franczeska »

A czy ktoś z Was kupił sobie wtedy jakieś fajne perfumy? Ja widziałam, że całkiem niezłe okazje były w sklepie internetowym francuskieperfumy/pl/. Ogólnie perfumeria ta oferuje naprawdę bardzo duży wybór zapachów damskich i męskich, więc sądzę, że warto się tam rozejrzeć :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Co kupić w black Friday

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że ja znalazłam świetne mgiełki do ciała na stronie sklepu internetowego dobremani/pl. Myślę, że jeśli nie znacie ichniejszego sklepu, to warto przejrzeć ichniejszą ofertę, bo mają sporo interesujących produktów w dobrych cenach. Moim zdaniem warto.

Kasiaaa
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:07 am
Re: Co kupić w black Friday

Post autor: Kasiaaa »

W Europie i w USA Black Friday to olbrzymie obniżki, gonitwa po sklepach aby złowić co tylko się da. Nie raz oglądamy w relacjach ze świata jak tłumy szturmują sklepy. U nas jeszcze nie są to takie duże zniżki, więc szaleństwa nie ma, jednak sklepy starają się zaistnieć w tym czasie ze swoją ofertą. Myślę, że wystarczy przejrzeć egazetki supermarketów przed BlackFriday egazetka/com/selgros/gazetka-selgros-14-10-do-27-10-2021-debiuty-w-selgros-id4082/

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Co kupić w black Friday

Post autor: chorobo »

:)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Co kupić w black Friday

Post autor: chorobo »

:)


ODPOWIEDZ