Co kupić w black Friday

pikawka
Co kupić w black Friday

Post autor: pikawka »

Zastanawiam się co najbardziej bedzie opłacało się kupić podczas zakupów na black friday. Wiem, ze wtedy pojawiają się spore obniżki cen bo czytałam o tym tutaj gazetka-24/pl/black-friday . Chciałabym trafić na jakieś fajne okazje tylko gdzie polować?

zawadzka
Re: Co kupić w black Friday

Post autor: zawadzka »

Najszybciej i najtaniej, a dodatkowo najwygodniej jest poszperać w sklepach internetowych.Takie internetowe zakupy są na pewno dużo bardziej bezpieczne w tych trudnych czasach. Ja z reguły kupuję w sieci ubrania,są to przeważnie sukienki maxi ceneo/pl/Sukienki/Dlugosc:Maxi.htm które pasują do każdej mojej stylizacji.
najlepszym miejscem na tego typu zakupy jest Ceneo,tylko tutaj w jednym miejscu znajdziemy oferty tysięcy sklepów.

malinka

Post autor: malinka »

Oj, tak o tej porze to naprawdę można sporo zyskać. Wszędzie jest masa ciekawych promocji. Tutaj vitkac/com/pl/projektanci też zauważyłam, że mają super obniżki cen i to nie tylko ze względu na black friday. Ogólnie widać, że sklep oferuje w atrakcyjnych cenach markowe ubrania i robi różne rabaty.

Danuta

Post autor: Danuta »

Ja często zaglądam do tego sklepu tu butyraj/pl/ Tu znajduję buty, modne, eleganckie odpowiednie na każdą porę roku. Mogę w jednym miejscu zrobić zakupy dla całej rodziny. Zobaczcie np zakładkę buty damskie znajdziecie duży wybór a i niskie promocyjne ceny.

zuzia852

Post autor: zuzia852 »

No ja polecam ci tutaj eveline/pl/paznokcie/manicure/lakiery-hybrydowe zamówić lakiery hybrydowe bo oni mają je wydajne i ja jestem zadowolona, a testowałam już różne od innych producentów też. Zobacz ofertę, szybko realizują zamówienia w tym sklepie internetowym.

Franczeska

Post autor: Franczeska »

A czy ktoś z Was kupił sobie wtedy jakieś fajne perfumy? Ja widziałam, że całkiem niezłe okazje były w sklepie internetowym francuskieperfumy/pl/. Ogólnie perfumeria ta oferuje naprawdę bardzo duży wybór zapachów damskich i męskich, więc sądzę, że warto się tam rozejrzeć :)

chorobo

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że ja znalazłam świetne mgiełki do ciała na stronie sklepu internetowego dobremani.pl. Myślę, że jeśli nie znacie ichniejszego sklepu, to warto przejrzeć ichniejszą ofertę, bo mają sporo interesujących produktów w dobrych cenach. Moim zdaniem warto.

Kasiaaa

Post autor: Kasiaaa »

W Europie i w USA Black Friday to olbrzymie obniżki, gonitwa po sklepach aby złowić co tylko się da. Nie raz oglądamy w relacjach ze świata jak tłumy szturmują sklepy. U nas jeszcze nie są to takie duże zniżki, więc szaleństwa nie ma, jednak sklepy starają się zaistnieć w tym czasie ze swoją ofertą. Myślę, że wystarczy przejrzeć egazetki supermarketów przed BlackFriday https://egazetka.com/selgros/gazetka-selgros-14-10-do-27-10-2021-debiuty-w-selgros-id4082/

chorobo

:)

chorobo

:)

ODPOWIEDZ