Szczotka do włosów

Lilka
Posty: 15
Rejestracja: sob mar 28, 2020 3:07 pm
Szczotka do włosów

Post autor: Lilka »

Mam do Was pytanie odnośnie szczotki do modelowania włosów. Jakich Wy używacie? Ta, co kupiłam w drogerii zupełnie nie spełnia swojej funkcji bo szarpie włosy i w dodatku wkręcają się one w uchwyt. Siostra poradziła mi abym zamówiła sobie jedną z serii Olivia Garden Nano Thermic gobli/pl/olivia-garden-nano-thermic-c4499 . Jednak jeszcze zastanawiam się, czy warto ją kupić.

Tagliato
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 9:56 am
Re: Szczotka do włosów

Post autor: Tagliato »

Moim zdaniem gdy taka szczotka wyrywa włosy to nadaje się wyłącznie do wyrzucenia. Szkoda Twoich włosów, bo takich zniszczeń szybko się nie odbuduje. Ja zawsze inwestuję w dobre produkty. Uważam, że szczotka do modelowania Olivia Garden jest warta swojej ceny, idealnie się sprawdza i pasma świetnie się układają po jej zastosowaniu. Zachęcam abyś ją dla siebie zamówiła.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Szczotka do włosów

Post autor: Alexia »

Przeglądałam tą drogerię Gobli/pl i zaciekawiły mnie produkty, które oferują, ale jeszcze ich nie kupowałam. Skoro twierdzisz, że okrągła szczotka do włosów jest taka dobra to zamówię sobie ją jak najszybciej. Mam bardzo trudne włosy do układania i nie znam się niestety na dobrych produktach. Właśnie dlatego wolę się zawsze poradzić i polegać na opiniach innych :)

Malwina
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:10 pm
Re: Szczotka do włosów

Post autor: Malwina »

Ja już od dawna używam szczotki Nano Thermic i za każdym razem jest niezwykły efekt. Ona ma taką specjalną termiczną powłokę, która nagrzewa się podczas suszenia włosów. Dzięki temu fryzura jest lepiej utrwalona. Można to sprawdzić dotykając szczotki. Stylizacja taką szczotką to naprawdę ma sens. Nie zamieniłabym jej na żadną inną już teraz. Jeśli któraś z Was jeszcze jej nie używała to najwyższy czas zacząć :)

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Re: Szczotka do włosów

Post autor: Karcia »

Warto do takiej stylizacji włosów zastosować piankę, bo wówczas bardzo trwale ułoży się fryzurę. A jeśli chodzi konkretnie o szczotki Olivia Garden, to trzeba zaznaczyć, że włosy się w ogóle nie elektryzują. To zasługa właśnie tej powłoki termicznej. Okrągła szczotka do włosów z tej serii ma działanie jonizujące, antystatyczne i w dodatku antybakteryjne.

Koncept
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 1:59 pm
Re: Szczotka do włosów

Post autor: Koncept »

Teraz jest promocja na jedną ze szczotek Olivia Garden Nano Thermic i zamierzam z niej skorzystać. Mają szczotkę, której używa moja kuzynka i świetnie dzięki niej układa sobie włosy. Należy ona do tzw. złotej serii i potrafi z fryzurą czynić dosłownie cuda. Muszę jak najszybciej ją zamówić bo taka okazja może się długo nie powtórzyć. Mam inną z tej serii i nie tylko doskonale czesze ale też stymuluje skórę głowy.

Benita
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:59 pm
Re: Szczotka do włosów

Post autor: Benita »

Przyznam szczerze, że szukałam takich właśnie dobrych szczotek, o których dyskutujecie. Mam bardzo rzadkie włosy i bardzo źle znoszą tapirowanie, a zwykłymi czesadłami nie da się ich ułożyć bo jeszcze bardziej wypadają. Bardzo potrzebuję profesjonalnego sprzętu do stylizacji i z chęcią zamówię sobie taką okrągłą szczotkę do modelowania. Liczę na to, że sprawdzi się w stu procentach. Z pewnością pochwalę się efektem :)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Szczotka do włosów

Post autor: irenka »

Nie tylko szczotka się przyda. Przydadzą się także stylowe i wygodne dodatki do włosów. Jest ich spory wybór na rynku. Tu gorteks/com/pl/product-pol-1908-Opaska-do-wlosow-turban.html macie opaski do włosów, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Mogą być zarówno elementem stylizacji, jak i przytrzymać włosy np. przy pielęgnacji twarzy.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Szczotka do włosów

Post autor: miksturka »

ja mam straszny problem, włosy długie,kołtunią sie strasznie i jak czesze, to je wyrywam.. myslicie, ze zmiana szczotki pomoze?

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Szczotka do włosów

Post autor: knot »

Oj uwierz, ze to jakiej szczotki uzywasz ma duze znaczenie. Mi tak wyrywala ta co mialam poprzednio ze szok, teraz mam inna i bez porównania


ODPOWIEDZ