budowa domu

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: budowa domu

Post autor: zezowaty »

Mi się wydaje że budowa domu w dzisiejszych czasach jest nieopłacalna. Lepiej chyba kupić gotowy dom. Może zainteresuje was oferta tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro nieruchomości, które ma dużą ofertę min domów na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Może warto zerknąć w zakładkę - oferty i poznać te propozycje.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: budowa domu

Post autor: gitarka »

Warto też poważnie pomyśleć o takim rozwiązaniu jak budowa domu kanadyjskiego. Słyszeliście, na czym polega taka budowa? Na stronie tomhus/pl/ znajdziecie wszystkie ważne informacje.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: budowa domu

Post autor: zuzia852 »

Zgadzam się z Wami, budowa domu to niestety skarbonka bez dna, a zwłaszcza w dzisiejszych, szalonych czasach. My z mężem również porwaliśmy się na to przedsięwzięcie. Poszukujemy obecnie firmy, w której możemy zamówić stal. Czy ktoś z Was zamawiał już może w tej firmie mtl/com/pl/ ? Mają bardzo dużo pozytywnych opinii.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: budowa domu

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się do kogo mogłabym się zgłosić w sprawie zakupu drewna do wykończenia wnętrz. Moja znajoma doradziła mi, że całkiem sporą ofertę pod tym względem można znaleźć u Siekierki , więc chyba się z nimi skontaktuje w najbliższym czasie

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: budowa domu

Post autor: malinka »

Jak to jest przy każdej budowie - również nadejdzie czas na wykonanie instalacji elektrycznych, dlatego warto tutaj wyróżnić chociażby firmę https://kanlux24.eu/aparatura-modulowa/ ... pieczniki/ , która oferuje rozłączniki, bezpieczniki, artykuły oświetleniowe i różne inne rzeczy. Możecie u nich się rozglądnąć.


ODPOWIEDZ