nowy materac

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
nowy materac

Post autor: pikawka »

Szukałam dosyć dlugo odpowiedniego materaca dla siebie i nie wiedziałam gdzie najlepiej czegoś takiego szukać. Wtedy też trafiłam na hilding/pl/ i na szczęście okazało się, że mają bardzo duzy wybór komfortowych materacy,

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: nowy materac

Post autor: Kswerk »

Ja niedługo wymienię dla mnie i żony, ale pierw dzieci były w kolejności. My kupiliśmy im te 160/80 z firmy Fiki Miki, to nie pierwsze materace z tej firmy które mamy więc wiemy że sprawdzone są

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: nowy materac

Post autor: leia72 »

Ja największy problem miałam ze znalezieniem materaca dla dziecka. W sklepach jest bardzo duży wybór materacy dla dorosłych, a mam wrażenie, że o maluchach zapomniano. Jeśli też macie z tym kłopot, to sprawdźcie ich mebleimaterace/pl/c/materace/materace-dzieciece/ . Wybór jest naprawdę duży, mają też materace o niestandardowych wymiarach. Ceny też są w porządku, także polecam skorzystać z oferty.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: nowy materac

Post autor: zuzia852 »

Ja również stoję teraz przed kupnem materaca, ale zastanawiam się jaki rodzaj materaca wybrać . Z tego, co widziałam to rodzai materaców jest bardzo wiele. Znajomy polecił mi sklep FDM i chyba u nich coś wybiorę.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: nowy materac

Post autor: knot »

Czasami wystarczy czyszczenie materacy warszawa i wcale nie trzeba kupowac nowego :) rozwazcie taka opcje

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: nowy materac

Post autor: Kswerk »

Najlepiej po prostu znaleźć profesjonalną firmę, my zleciliśmy pranie tapierki meblowej w Gliwicach i efekty przerosły nasze oczekiwania!


ODPOWIEDZ