Wyposażenie kuchni

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Wyposażenie kuchni

Post autor: pikawka »

Zadbajmy też koniecznie o elementy dekoracyjne. Mam na myśli na przykład wyjątkowe filiżanki bolesławiec: andyceramika/pl/filizanki-spodki . Niezależnie od lokalizacji kuchni, takie dodatki zawsze dodadzą jej stylu i charakteru.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: menni »

Ceramika z Bolesławca jest znana na cały świat :) Przepiękna jest. Ale w kuchni oprócz naczyń też potrzebne są urządzenia. Ja mam ich naprawdę dużo, jednak przydałaby się także prasa do oleju . Świetna rzecz, bo umożliwia tworzenie własnych olejów roślinnych, co za tym idzie na pewno są dużo zdrowsze od takich sklepowych

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: irenka »

Warto wybrać dobrej jakości wyposażenie, bo takie może służyć nam dłużej. Trzeba też wybrać to, czego naprawdę potrzebujemy. Jeśli lubicie robić imprezy, to niezbędne będą kieliszki do koniaku albo szklanki do whisky. Widziałam, że ładne zestawy można kupić tutaj nettrading/pl/kieliszki-do-koniaku-i-whisky . Ich szkło pochodzi od znanych producentów. Plusem jest niewysoka cena, więc warto skorzystać.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: Franczeska »

Moim zdaniem w kuchni powinien się obowiązkowo znaleźć ekspres do kawy :) Zwłaszcza, jeśli ktoś jest jej miłośnikiem :) Mi na przykład ostatnio udało się zamówić taki niedrogi sprzęt w sklepie internetowym swiatekspresow/pl/. Teraz we własnym domu mogę się napić kawy jak z kawiarni ;)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: zuzia852 »

Używacie ekspresu do kawy? No to na pewno doskonale wiecie o tym, że taki ekspres raz na jakiś czas trzeba odkamienić. Jakiego odkamieniacza użyć? Fajną ofertę, jak i wybór znajdziecie sobie na stronie, więc śmiało skorzystajcie sobie!

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Wyposażenie kuchni

Post autor: irenka »

Myślę, że warto popatrzeć na ceramikę. Jest śliczna i dekoracyjna, a jednocześnie funkcjonalna. Kubki, talerze, miski - świetnie się prezentują. W Dutch House jest na przykład spory wybór w tym temacie. Tutaj dutchhouse/pl/akcesoria/talerze/ceramic-70-s-dessert-plate-tornado piękny talerz deserowy. Piękny dodatek do każdej kuchni i jadalni.


ODPOWIEDZ