klimatyzacja

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
klimatyzacja

Post autor: pikawka »

Jak dla mnie oprócz sprawdzonej technologii ogrzewania gazowego warto też wspomóc się pompą ciepła czy instalacjami solarnymi. Jestem aktualnie w kontakcie z firmą znaną na Śląsku jkprojekt/pl która mi doradza.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: klimatyzacja

Post autor: Iskra »

Zastanawiałem się bardzo długo nad montażem klimatyzacji w swoim domu i finalnie się na to zdecydowałem. Z racji tego, że jest to dość problematyczne, postanowiłem skorzystać z usług renomowanej firmy https://karino.pl/, która zajmuje się montażem tego typu instalacji od wielu lat. Panowie przyjechali, szybko ocenili sprawę i zabrali się do pracy - jeszcze tego samego dnia mogłem się cieszyć z w pełni działającej klimatyzacji. Została mi udzielona długa gwarancja, ale jestem przekonany że nic się nie będzie działo - usługa montażu została wykonana naprawdę profesjonalnie.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: klimatyzacja

Post autor: Kswerk »

Klimatyzacja jest świetną sprawą. ja jestem bardzo zadowolony, że w to zainwestowałem. No i ważne jest by mieć serwis klimatyzacji śląsk - airclean/pl/oferta/przeglady-serwisowe/ Moim zdaniem to podstawa, żeby sprzęt działał długi czas

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: klimatyzacja

Post autor: Pigwa »

Klimatyzacja to świetne urządzenie, teraz już nie wyobrażam sobie domu bez klimy. Na początku trochę się bałam, że będę przeziębiona ciągle, ale jak się ustawi dobrze klimatyzator i nie siedzi bezpośrednio pod urządzeniem to jest ok. Nawet mąż, który jest alergikiem nie narzeka na żadne dolegliwości. Jeśli szukacie sprawdzonej firmy od montażu klimatyzacji to zerknijcie na ofertę salonklimy/pl/. Maja bardzo duży wybór urządzeń (teraz jest sporo promocji) i dobre ceny. No i zajmują się wszystkim kompleksowo.

Querta
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:01 am
Re: klimatyzacja

Post autor: Querta »

Od siebie mogę polecić strefaklimy/pl Super kontakt, dobre porady i można być naprawdę zadowolonym z z realizacji.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: klimatyzacja

Post autor: zdrowaja »

Powiem tak - ten temat zostawiłam moim bliskim i wiem, że oni są zdecydowanie dobrze nastawieni ogólnie do klimatyzacji. I nawet wiedzą, która klimatyzacja Rzeszów jest najlepsza. Ja sama mieszkam w bloku, na wynajętym, dlatego nie za bardzo mogę się na ten temat wypowiadać. A jednak przydałoby się tu czasem takie małe urządzenie, nie ma to tamto.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: klimatyzacja

Post autor: Pigwa »

Jeśli chodzi o temat fotowoltaika piotrków trybunalski to firma Universun oprócz montażu fotowoltaiki - zajmuje się także klimatyzacją. Połączenie klimatyzacji i fotowoltaiki to znakomita opcja - dzięki odpowiedniemu dobraniu obu urządzeń, jesteśmy w stanie zniwelować rachunki za energię elektryczną do zera, pozostawiając tylko i wyłącznie opłaty stałe.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: klimatyzacja

Post autor: Amy9602 »

Jeśli chodzi o mnie to niedawno do firmy zdecydowaliśmy zakupić profesjonalny klimatyzator, który możecie znaleźć na czystyklimat/pl/18-klimatyzatory-kasetonowe :)


ODPOWIEDZ