Blizny po trądziku

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: Pigwa »

Znam problem, bo przechodziłam to samo. Przez wiele lat ukrywałam go pod grubsza warstwą makijażu, ale w końcu zdecydowałam się na wygładzenie laserem dbajopiersi/pl/laser-frakcyjny-co2-krakow/ . Po kilku zabiegach skóra wygląda super, jest gładka, nie ma bruzd i przebarwień. Żałuję, że wcześniej nie poszłam na taki zabieg.

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: Domis3223 »

Moim zdaniem warto abyś odwiedziła lekarza, który dobierze odpowiedni zabieg aby Ci jakoś pomóc, ja poleciłabym centrum medycyny czaskobiety/com/. Sama tam korzystałam z zabiegu, co prawda innego, ale jestem bardzo zadowolona z efektów. Bardzo tez podobała mi się atmosfera, która tworzyli pracownicy i lekarze tego miejsca.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: goskaa54 »

Jeżeli chcesz zna naprawdę dobry krem na blizny po trądziku to polecam produkty z strony octenicare/pl Jest tutaj bardzo dużo produktów które zapobiegają powstawaniu blizn dzięki wspomaganiu gojenia. Rany goją się szybciej i nie wdaje się zakażenie. Jest to idealny środek również na trądzik.

Kaja25
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 20, 2020 11:05 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: Kaja25 »

Według mnie warto pomyśleć o zabiegu mezoterapii. Kilka miesięcy temu zdecydowałam się na zakup urządzenia permanent24/pl/pl/c/Dr-Pen/58 i zauważyłam sporą różnicę. Wykonywany regularnie zabieg świetnię wpłynął na kondycję mojej skóry oraz zniwelował widoczność blizn potrądzikowych.

Aatpa82
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 24, 2020 4:08 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: Aatpa82 »

świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z zabiegu mezoterapii. usuwane są podczas zabiegu niedoskonalości cery, skora jest piekna i gładka. najlepsza klinika ktora wykonuje taka usluge znajduje sie grudziądzu broniecki.eu/ mają bardzo dobrych i wykwalifikowanych lekarzy :)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: irenka »

Jeśli macie blizny po trądziku to warto sięgnąć po tę kurację aurumaris.eu/produkt/nano-needles-nano-igielki-zabieg-calkowitej-odnowy-skory/ . Nano-Needles pomogła wielu osobom. Kuracja ta pomaga całkowicie zregenerować naskórek. Nano igiełki pochodzące koralowców miękkich, wnikają w skórę, pobudzają ją do produkcji elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Blizny po trądziku

Post autor: knot »

mysliscie ze jest szansa sie takich bliizn pozbyc?:<

matylda
Posty: 30
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: matylda »

Można wybrać się na różne zabiegi i ja też miałam to w planach, ale przyjaciółka namówiła mnie żeby najpierw wypróbować to serum permanent24/pl/pl/p/Serum-zel-Healthy-Skin-ze-sluzem-slimaka-i-kw.-hialuronowym/161 i dzięki niemu obyło się bez bardziej inwazyjnych metod :)

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Blizny po trądziku

Post autor: Kswerk »

Na pewno warto się porozglądać za zabiegami medycyny estetycznej w takich klinikach jak klinikamiracki/pl/klinika-miracki-katowice/ Te laserowe zabiegi dają bardzo dobre efekty i można się całkowicie pozbyć blizn

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Blizny po trądziku

Post autor: Mella »

Dlatego jak pojawia się trądzik, to trzeba działać od wewnątrz i na pewno przyda się dobra maść na trądzik dopasowana do typu trądziku i naszej cery. Ja pomimo, że mam już 30 lat to również mam spore problemy ze zmianami skórnymi. Mi przy tym bardzo fajnie pomaga LA ROCHE EFFACLAR DUO+ którą kupuję w drogerii ByHealth i z resztą śmiało mogę polecić. Mega wybór, ale i bardzo dobre ceny i promocje więc można dużo taniej je kupić niż stacjonarnie.


ODPOWIEDZ