jakie prezenty

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: jakie prezenty

Post autor: AsiaS »

Jeżeli chodzi o prezent dla kobiety to zdecydowanie biżuteria ;) Ostatnio sama dostałam złote kolczyki od męza i bardzo się ucieszyłam :D Proponuję zerknąć na stronę dittazimmermann/com/ gdzie mają oryginalną i piękną biżuterię ;) Na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie ;)

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: jakie prezenty

Post autor: patrycja7 »

Jeśli to ma być prezent dla faceta czy męża to koniecznie zajrzyjcie na stronę autonator/pl/ . Nie znam faceta, który nie ucieszyłby się z takiego prezentu jak przejażdżka sportowym samochodem po torze wyścigowym. Tym bardziej takim autem jak na przykład sportowe Ferrari F430.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: jakie prezenty

Post autor: pariss »

Mój facet od dawna wspomina o tym, ze chce sobie zrobić tatuaż dlatego zastanawiam się nad tym, by podarować mu w prezencie voucher do dobrego studia tatuażu w Warszawie. Mam już nawet na oku Jah Love Tattoo, które mieści się przy ulicy Wilczej 32 ( świetna lokalizacja w centrum miasta). Przeglądałam fotki prac pracujących tu tatuatorów i powiem Wam, ze robią wrażenie :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: jakie prezenty

Post autor: chorobo »

W mojej ocenie bardzo ciekawym prezentem dla każdego może być książka. Jeśli szukacie ciekawego prezentu, to polecam wam zajrzenie pod ten link taniaksiazka/pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-dzieci-pod-choinke . Moim zdaniem warto zaznajomić się z ichniejszą ofertą, a na pewno będziecie zadowoleni. Serdecznie polecam każdemu.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: jakie prezenty

Post autor: farah557 »

Myślę, że każda kobieta ucieszy się z voucheru na zabiegi w jakimś fajnym gabinecie spa. Będzie to połączenie pielęgnacji ciała z relaksem. Jeśli szukacie ciekawej oferty spa, to polecam sprawdzić tą bristolbusko/pl/spa-wellness/luksusowe-spa-busko-zdroj.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: jakie prezenty

Post autor: Pigwa »

A co powiecie na piżamę? Oczywiście jako prezent dla dziewczyny, narzeczonej czy żony, bo raczej dla koleżanki czy znajomej z pracy - to niezbyt...chyba, że jako wstęp do nawiązania bliższej znajomości :> Fajne piżamy mają w Mohito - zobaczcie sami: mohito/com/pl/pl/ubrania/pizamy - mi się bardzo podobają. Nie są jakieś specjalnie hmm wyuzdane czy prowokujące. Ot takie "normalne" piżamy :)

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: jakie prezenty

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o prezenty to ja skłaniam się ku książkom bo można znaleźć coś dla każdego niezależnie od zainteresowań. Mam swoją sprawdzoną księgarnię gdzie kupuję książki a dokładniej tą taniaksiazka/pl/the-legacy-julia-brylewska-p-1695491.html Mają chyba wszystkie pozycje jakie wydano na krajowym rynku.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: jakie prezenty

Post autor: kasiunia »

Kiedy jest czas prezentów. Wiadomo ,że jak zbliżają się święta to kupujemy ich więcej ale tak na dobrą sprawę to sezon na prezenty jest cały rok. Przecież okazje na kupno prezentów mamy cały rok. Najlepiej kupować prezenty, które oscylują wokół zainteresowań albo ulubionych rzeczy osoby obdarowanej. Ojciec bardzo lubi palić papierosy swojej produkcji, więc kupiliśmy mu specjalne tytonie papierosowe - trafikanord/pl/pl/c/Tytonie-papierosowe/124 .Widziałam ,że był bardzo zadowolony.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: jakie prezenty

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: jakie prezenty

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)


ODPOWIEDZ