jakie prezenty

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
jakie prezenty

Post autor: pikawka »

Witajcie! Mam pytanko do Was. Niedługo moja chrześnica ma chrzciny i nie bardzo wiem co kupić. Co kupujecie ? Doradźcie mi, chciałabym aby prezent był dla niej pamiątką po latach tak by miała co wspominać . Myślicie że taki jakiś łańcuszek choćby srebrny i do tego jakiś medalik byłby odpowiedni czy to lepiej na komunie? Bo wstępnie patrzyłam na kilku stronach i spodobał mi się łądny łańcuszek na ankabizuteria/pl/12-naszyjniki. Taki delikatny ale w końcu to dla maleństwa. Wiadomo w przyszłości bedzie to nosić pewnie ale nie chcialabym nic ordynarnego. Ale sama nie jestem przekonana doradźcie mi prosze...

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: jakie prezenty

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, na prezent świetnie sprawdzi się nowa książka. Na stronie tej księgarni taniaksiazka/pl/czas-tajemnic-w-medjugorje-matka-boza-postanowila-zmienic-swiat-manetti-diego-p-1542833.html można znaleźć wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Wystarczy, że dopasujesz książkę do gustu literackiego, osoby, która miałaby ją otrzymać ;)

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: jakie prezenty

Post autor: lunka »

Wszystko zależy od tego dla kogo to ma być prezent i na jaką okazję. Ja szukałam ostatnio prezentu na chrzest i fajne rozwiazania znalazłam w sklepie gifted/pl/prezenty-na-chrzest Z tego co widzialam, to mają też prezenty na inne okazje, także z pewnością warto do nich zajrzec

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: jakie prezenty

Post autor: Kswerk »

Ja mogę podpowiedzieć że dla kobiety, oczywiście tej nam bliskiej to zestaw seksownej bielizny powinien się sprawdzic :) szczegolnie jak się postawi na ładne koronkowe zestawy jak lovita/pl/collections/zmyslowe-komplety-bielizny-damskiej

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: jakie prezenty

Post autor: farah557 »

Ciekawym prezentem z okazji chociażby walentynek może być bon na zabiegi w jakimś fajnym spa. W tym hotelu mają ofertę skierowaną typowo dla par bristolbusko/pl/oferta/pobyt-spa-dla-dwojga - idealna opcja na nadchodzące święto zakochanych :)

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: jakie prezenty

Post autor: Franczeska »

Moim zdaniem biżuteria to idealny prezent praktycznie dla każdej kobiety :) Ostatnio widziałam na stronie internetowej sadva/pl/pl/188-zlota-bizuteria-damska bardzo szeroki wybór złotych kolczyków, naszyjników, bransoletek i nie tylko. Pod względem cenowym wypadają tam one bardzo atrakcyjnie, a wzory mają naprawdę ciekawe i nietuzinkowe. Tak więc polecam się rozejrzeć ;)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: jakie prezenty

Post autor: kasiunia »

No tak , wybór dobrego prezentu to prezent stary jak świat, zawsze jest z tym problem. Problem jest dużo mniejszy jak zaczęliśmy się interesować hobby solenizantów - to na prawdę działa. Prezent z zakresu zainteresowań zawsze jest dobrze przyjmowany. Na przykład dzieła sztuki polskiej to pasja naszej szwagierki, top właśnie dzieła artystów współczesnych podobają jej sie najbardziej.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: jakie prezenty

Post autor: malinka »

Oj tam zawsze się znajdzie coś na prezent... Ja przykładowo teraz znalazłam sklep facetaria/pl/165-wody-po-goleniu - gdzie świetne artykuły można kupić swoje facetowi na różne święta. A znaleźć można tam wodę po goleniu, czy wspaniałe kosmetyki.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: jakie prezenty

Post autor: zezowaty »

Uważam że zawsze dobrym prezentem jest książka. Ostatnio trafiłem na ofertę tu bee/pl/13637-romanse-ksiazki-i-powiesci-romantyczne Bardzo duży wybór książek dla kobiet. Chyba każda kobieta lubi powieści romantyczne. Wiec warto skorzystać z tej oferty. Wybrać książkę na prezent dla żony, partnerki czy dziewczyny.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: jakie prezenty

Post autor: Iskra »

A czy ktoś z was zna może jakiś sprawdzony sklep z perfumami? Oczywiście zależy mi na szerokim wyborze oraz atrakcyjnych cenach. Wczoraj wieczorem trafiłem w sieci na stronę perfumy.pl. Muszę przyznać, że mają oni dość spory asortyment i do tego świetne ceny. Faktycznie warto złożyć u nich zamówienie czy lepiej poszukać czegoś innego? Dajcie znać.


ODPOWIEDZ