Nowe drzwi

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Nowe drzwi

Post autor: pikawka »

No jak już się kupi drzwi, o trzeba też zadbać o zamki i klamki. U mnie często coś takiego się psuje. Niedawno udało mi się tutaj rawos/pl/ , znaleźć takie rzeczy na wymianę, bo lokalnie cięzko było.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Nowe drzwi

Post autor: karinaMa »

Ale przecież drzwi kupuj się na długie lata, więc chyba warto od razu postawić na coś dobrego i sprawdzonego? Najlepiej zajrzyjcie sobie do smartdoor/pl/oferta/zestaw-tedee-bridge i poczytajcie więcej na temat tego, jakie technologie się aktualnie wykorzystuje w celu zabezpieczeń drzwi wejściowych.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Nowe drzwi

Post autor: bubaa »

To oczywiste, ze warto wybierać tylko te dobre jakościowo drzwi. Czasem zdarza się tak, ze decydujemy się jeszcze dodatkowo je zabezpieczyć. Montażem takich systemów antywłamaniowych na drzwi czy okna zajmuje się firma zamki.sos/pl/. Jeśli jesteście z Krakowa to zdecydowanie warto skorzystać :) zajmują się też m.in dorabianiem kluczy czy montażem i wymianą zamków.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Nowe drzwi

Post autor: pariss »

A co powiecie na drzwi drewniane robione na wymiar ? Jeśli szukacie sprawdzonego producenta to zdecydowanie polecam firmę Kris Drzwi kris-drzwi/pl/. Realizowali dla nas w ubiegłym roku spore zamówienie, wszystko było robione pod wymiar. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, sprawna realizacja, czysty montaż.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Nowe drzwi

Post autor: zdrowaja »

U nas obyło się bez wymiany drzwi, ale nowa klamka musiała wjechać. Na razie mamy używkę po rodzinie, ale prawda jest taka, że chcę kupić ciekawe dekoracyjne elementy, takie jak na przykład klamka vds . No i w zasadzie to jest to, na czym się teraz skupiam. Nie mogę przecież mieć w domu byle czego. Ma być po mojemu, czyli pięknie.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Nowe drzwi

Post autor: patrycja7 »

Warto też pomyśleć o odpowiednich zamkach do drzwi. Ciekawą opcją jest na przykład taki zamek yale linus: systemkluczowy/pl/pl/c/Zamek-YALE-LINUS-smart-zamek/99 . Polecam zainteresować się właśnie taką opcją jak smart zamki do domu.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nowe drzwi

Post autor: zuzia852 »

W mieszkaniu jest sporo istotnych rzeczy, które zapewniają bezpieczeństwo, więc ich wybór nie powinien być dziełem przypadku. Do tego zalicza się chociażby wybór drzwi.Myślę, że te które znaleźć można w ofercie firmy Drutex staną na wysokości zadania, więc szczerze polecam.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Nowe drzwi

Post autor: paulajacka12 »

Na pewno warto inwestować w porządne okucia budowlane np. wkładki do drzwi, klamki czy inne elementy wyposażenia. Na stronie rawos/pl/ możecie zapoznać się z ofertą, która jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Wybór jest spory, każdy znajdzie coś dla siebie, a przy okazji możecie liczyć na pomoc w zakupach, gdyż pracują tam specjaliści w tej dziedzinie.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Nowe drzwi

Post autor: Pigwa »

Wybór drzwi jest trudny, bowiem modeli jest bardzo dużo. Warto też zwrócić uwagę, na to, że nie każde drzwi pasują zmontowanej już futryny. Ja mieszkam w starym bloku i mam metalowe futryny w drzwiach pokojowych, dlatego kupno drzwi było bardzo trudne. Ostatecznie udało mi się znaleźć dobrą firmę, która robi takie drzwi na wymiar drzwidostarychfutryn/pl/drzwi-wewnetrzne-modulowe-galeria/. Wszystko dokładnie wymierzyli i przygotowali drzwi idealnie dopasowane do futryny.


ODPOWIEDZ