Mezoterapia igłowa

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Mezoterapia igłowa

Post autor: nikitta »

Cześć! Czy wiecie coś może na temat mezoterapii igłowej? Chciałbym się podjąć takiego zabiegu, jednak kompletnie nie wiem na jaką klinikę się zdecydować. Możecie coś polecić? Zależy mi na polepszeniu kondycji mojej skóry. Wczoraj znajoma wysłała mi taką stronę https://cmeik.pl/oferta/mezoterapia/ . Co o niej sądzicie? Korzystał ktoś może już z ich usług? Dajcie znać, będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Mezoterapia igłowa

Post autor: Samanta »

Ja korzystałam z usług medestetic/com/pl/mezoterapia/ i jestem bardzo zadowolona :) Nie tylko z mezoterapii ale również innych zabiegów. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, zabiegi wykonywane bezboleśnie i bardzo atrakcyjne ceny.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Mezoterapia igłowa

Post autor: irenka »

Wiem tyle, że jest bardzo skuteczna. Ma szerokie zastosowanie i jest dla osób w różnym wieku. Wiem też, że musi być dobrze wykonana, za pomocą odpowiednich preparatów. Tylko wówczas jest bezpieczna i skuteczna. Jeśli chcesz wykonać mezoterapię to w Warszawie masz dobrą klinikę. Tutaj elite.waw/pl/ ich znajdziesz. Klinika Elite cieszy się świetnymi opiniami i zdecydowanie wiedzą co robią.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Mezoterapia igłowa

Post autor: patrycja »

Korzystałam z takich zabiegów w klinice artederm/pl/ i mogę powiedzieć że są super, nie bolało a zabiegi są niedrogie i bardzo skuteczne. Polegają na dostarczaniu w głąb skóry różnego rodzaju substancji, czyli zarówno kwasu hialuronowego, jak i mikroelementów czy witamin.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Mezoterapia igłowa

Post autor: treska »

Najlepiej kupić sobie dr pen, np ten model permanent24/pl/pl/p/Dr-Pen-Derma-pen-A7-mezoterapia/136 i stosować w domu. Efekty te same, a na pewno zaoszczędzicie :) Ja nie wyobrażam sobie chodzić na takie zabiegi raz w tygodniu czy nawet raz w miesiącu do kosmetyczki. Szkoda kasy. Tak zapłacę raz za urządzenie i używam dowoli, kiedy chcę :)

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Mezoterapia igłowa

Post autor: Kswerk »

Ja zdecydowałam się po wielu przemyśleniach na botoks. Robiłam zabieg u doktor Żukowskiej w Łodzi - świetna kobieta. Ma doświadczenie więc wszystko wygląda tak jak chciałam, naturalnie!

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Mezoterapia igłowa

Post autor: lunka »

Rownież jestem wielką zwolenniczką zabiegów mezoterapii, ze względu na swoje działanie i wpływ na cerę. Jednakże wszystko tutaj zależy od wybranych preparatów. Te z hurtowni n-symbiosis/com/kategoria-produktu/preparaty-do-mezoterapii/ póki co, sprawdzają mi się najlepiej.


ODPOWIEDZ