Montaż klimatyzacji

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Montaż klimatyzacji

Post autor: pikawka »

Gdybyście potrzebowali fachowego doradztwa i jesteście ze Śląska i okolic to firmą godną polecenia jest jkprojekt/pl Zajmują się projektowaniem, montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: zdrowaja »

Teoretycznie ja o tym nie myślałam, ale w zasadzie, dlaczego by nie spróbować. No i na razie nie wiem, jak ogólnie to rozwiążę, ale wiem, że mamy chłodnictwo Rzeszów blisko siebie, dlatego się do tej firmy skieruję. Ta jej oferta nawet nie jest mi do końca znana, ale wystarczy, że ludzie ich dobrze opiniują.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: violet »

Takie instalacje wentylacyjne należy odpowiednio przygotować i moim zdaniem warto jest sprawdzić projektowanie takich elementów Firma Resan z Rzeszowa może się czymś takim dla Was zająć. Ogólnie bardzo wiele osób poleca ich działania i dobrze opiniuje wykonane prace.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: Franczeska »

My również zastanawiamy się nad montażem klimatyzacji w Naszym domu. Póki co trafiliśmy na całkiem atrakcyjną ofertę na stronie internetowej czystyklimat/pl/12-klimatyzatory. Jak widać firma Czysty Klimat z Wrocławia ma do zaoferowania różne rodzaje klimatyzatorów od różnych, wiodących na rynku marek ;) Jak sądzicie, na jaką markę klimatyzatora najlepiej postawić?

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: kasiunia »

"Klimatyzacja staje się już równoprawną instalacją w wielu domach. Do niedawna ludzie w ogóle nie montowali takowej choć już takie instalacje jak elektryczna czy centralnego ogrzewania to już konieczność. Jeśli macie to szczęście i wasz dom został podłączony do miejskiej sieci kanalizacyjnej - to na prawdę powinniście być zadowoleni. Jeśli nie to musicie zadbać o budowę szamba albo przydomowej oczyszczalni ścieków.Wtedy potrzebne będą wam pompy zatapialne z rozdrabniaczem.Bez tego ani rusz."

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: Pigwa »

Odradzam samodzielny montaż klimatyzacji. Niby nie jest to skomplikowane urządzenie, ale lepiej, aby montaż przeprowadzili fachowcy. U nas klimatyzator zakładałam firma jkprojekt/pl/ . Oni dobrali nam urządzenie, doradzili, gdzie dobrze jest je umieścić no i zamontowali. Wszystko szybko, sprawnie i bez bałaganu.

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: knot »

U nas niedawno była wykonywana klimatyzacja biura śląsk i przyznam że firma się spisała sprawnie i profesjonalnie. Zostawili po sobie porządek a instalacja działa bez zarzutu

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: sofia11 »

W takie upalne dni jak w tym roku najlepiej sprawdzi się klimatyzator przenośny. Ten artykuł https://polskiebudowlane.pl/portal/jaki ... ieszkania/ pomoże ci wybrać odpowieni. Ja nie wyobrażam sobie wakacji bez klimatyzatora.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Montaż klimatyzacji

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że bardzo przypadła mi do gustu oferta firmy https://zymetric.pl/ gdzie udało mi się znaleźć doskonały serwis klimatyzacji w dobrej cenie. Muszę przyznać, że ich oferta naprawdę bardzo przypadła mi do gustu i zamierzam skorzystać z ich oferty.


ODPOWIEDZ