gdzie na zakupy

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
gdzie na zakupy

Post autor: pikawka »

Mi udało się znaleźć fajny sklep z ciuchami dla facetów dewear/pl/pl/c/MEZCZYZNA/14 i na szczęście nigdy nie mamy problemu z doborem rozmiarów bo wszystko dokładnie jest opisane.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: gdzie na zakupy

Post autor: sofia11 »

Ja lubię kupować kubki. Ostatnio na missdeco/pl/blog/inspiracje/najpiekniejsze-kubki-ceramiczne-w-stylu-skandynawskim znalazłam świetne kubki i zastanawiam się właśnie nad zamówieniem kilku nowych do naszej kuchni. Teraz gdy robi się chłodniej z pewnością częściej będziemy pić herbatę i kakao.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: gdzie na zakupy

Post autor: chorobo »

Jeśli chodzi o ciekawe produkty dla zwierząt, to ostatnio udało mi się znaleźć świetny red dog blanket - taki kocyk ala posłanie. Moim zdaniem ichniejsze produkty są wysokiej jakości i w dobrej cenie. Moim zdaniem warto do nich zajrzeć w wolnym czasie.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: gdzie na zakupy

Post autor: chorobo »

Jeśli mam być szczera, to według mnie, w sklepach internetowych jest o wiele większy wybór, aniżeli w sklepach stacjonarnych. Ostatnio znalazłam na stronie tej księgarni taniaksiazka/pl/lem-w-prl-u-czyli-nieco-prawdy-w-zwiekszonej-objetosci-wojciech-orlinski-p-1562275.html wiele ciekawych tytułów, które z pewnością spodobałyby się mojemu mężowi. Stwierdziłam że zamówię mu jako prezent niespodzianka.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: gdzie na zakupy

Post autor: lunka »

Szczerze mówiąc, to ja wolę robić zakupy stacjonarnie. Natomiast przy takich zakupach, internet jest bardzo pomocny. Mam na myśli konkretnie stronę marketowe/pl/ na której mogę sprawdzić recenzje, polecane produkty itd. Dzięki temu, do domu kupuję rzeczy tylko dobrej jakości, które będą mi służyć przez długi czas.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: gdzie na zakupy

Post autor: Kswerk »

A kupujecie też w sieci? Na przykład na takich stronach jak lovita/pl/ ? :) moim zdaniem się opłaca bo oferują dobrą jakość w dobrych cenach

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: gdzie na zakupy

Post autor: Pigwa »

Moim zdaniem warto robić zakupy w sklepach internetowych. Tam zawsze wybór jest większy, poza tym często trafiają się promocje. Dodatkowo nie trzeba tracić czasu na chodzenie po sklepach. Ja ostatnio sporo ubrań zamawiam przez internet. Modne i wygodne ubrania na każdą okazję można kupić w MOHITO. Ja ostatnio zamawiałam świetne komplety damskie dresowo-sportowe mohito/com/pl/pl/ubrania/komplety w super kolorach. Są bardzo wygodne i świetnie sprawdzają się dla osób aktywnych, ceniących wygodę i lubiących ruch.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: gdzie na zakupy

Post autor: kasiunia »

Nie ma dla mnie znaczenia, gdzie robię zakupy, czy to jest internet czy sklepy tradycyjne. Jeśli czegoś poszukuję to przeglądam wszelkie dostępne źródła. Bardzo pomecne w tych poszukiwaniach są poradniki dotyczące mody .Na przykład ten poradnik , gdzie znalazłam ciekawe informacje na temat aktualnie obowiązujących trendów w modzie i rady co do tego na co zwracać uwagę przy wyborze jeansów czy zakupie kurtki.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: gdzie na zakupy

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: gdzie na zakupy

Post autor: chorobo »

:( :(


ODPOWIEDZ