Nowoczesna sypialnia

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Nowoczesna sypialnia

Post autor: pikawka »

Jak już kupowac materac do łóżka to najlepiej patrzeć na taki dobrej jakości . W końcu to jest też ważne dla naszego kręgosłupa. Szukałam tutaj hilding/pl/ takiego materaca dla siebie i na szczeście udało mi się znaleźć tam świetny materac.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Nowoczesna sypialnia

Post autor: Franczeska »

A czy macie może jakiś ciekawy, oryginalny pomysł na ścianę w sypialni? Ja za kilka tygodni planuję zrobić remont i chciałabym zmienić wygląd ścian. Sporo propozycji znalazłam w artykule na stronie internetowej elementarzprojektanta/pl/pomysl-na-sciane-w-sypialni-jak-stworzyc-piekny-kat-do-snu-i-relaksu/. Czy według Was zastosowanie farby lub tapety dekoracyjnej to dobry pomysł na aranżację sypialni?

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Nowoczesna sypialnia

Post autor: Kswerk »

Nowoczesna nie zawsze idzie w parze z wygodą i zdrowiem. Na pewno warto zwrócić uwagę na to jaki materac się kupuje, tutaj firma Fiki Miki spory wybór oferuje. Nawet te materace 160/80 dla dzieci mają i jakość jest świetna

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Nowoczesna sypialnia

Post autor: knot »

My trafilismy na salon meblowy łódź i tam udalo nam sie umeblowac na nowo sypialnie :) piekne lozko wybralismy, mega dobrze sie na nim spi dodatkowo

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Nowoczesna sypialnia

Post autor: irenka »

Nowoczesna sypialnia to przede wszystkim nowoczesne meble. Wybór jest teraz ogromny i każdy może znaleźć coś dla siebie. Fajnym rozwiązaniem są meble na wymiar. Są sklepy jak ten gornapolka/com/, gdzie zamówić można personalizowane meble na wymiar. Piękne, funkcjonalne i ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Nowoczesna sypialnia

Post autor: sofia11 »

Ja przed urządzeniem sypialni czytałam sporo artykułów takich jak ten rmf24/pl/ciekawostki/news-czego-od-mebli-oczekuja-klienci-opinie-eksperta-w-sieci-salo,nId,5626905 Szukałam też inspiracji w internecie. Warto to zrobić! Pomysłów na aranżację jest całe mnóstwo i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Nowoczesna sypialnia

Post autor: zuzia852 »

Każdą przestrzeń w mieszkaniu można ożywić i rozświetlić kolorami w odcieniach pastelowych. Jest to dobre rozwiązanie dla niewielkich i mało oświetlonych pomieszczeń: ekspert-budowlany/pl/pastele-urzadza-czyli-co-kroluje-we-wnetrzach/.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Nowoczesna sypialnia

Post autor: kasiunia »

Rzeczywiście nasze sypialnie różnią się trochę od tych sprzed lat gdzie nasze babcie i dziadkowie wypoczywali. Przede wszystkim mamy wiele większe możliwości jeśli chodzi o wyposażenie tychże pomieszczeń. W sypialniach spędzamy około 1/3 część naszego życia, więc wyposażenie łóżek na których śpimy musi być dobre. Mamy do dyspozycji dobre kołdry i w ogóle całą pościel , w tym pościel na lato i odrębną na zimę - oczywiście cieplejszą.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Nowoczesna sypialnia

Post autor: zezowaty »

W nowoczesnej sypialni i okna powinny być ładnie ozdobione. Zobaczcie tu nietylkofiranki/pl/251-zaslony-z-cyrkoniami Tu macie bardzo duży wybór zasłon z cyrkoniami. Zasłony długie, krótkie w rozmaitych kolorach i wzorach. To ostatnio bardzo modne zasłony wykorzystywane do aranżacji nie tylko sypialni.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Nowoczesna sypialnia

Post autor: malinka »

Widzę, że rozglądacie się za wyposażeniem do sypialni? Skoro tak, to możecie również odwiedzić sobie sklep meble-varsovia/pl/k/lozka/box-multisystem/zaglowki/ , ponieważ oni mają praktyczne wyposażenie do tego miejsca. Nawet znajdziecie tam akcesoria, typu zagłówki do łóżka etc.


ODPOWIEDZ