apteka internetowa

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
apteka internetowa

Post autor: pikawka »

Powiem szczerze, że naprawdę sporo kupuję w internecie. Od jakiegoś czasu, odkąd poznałam aptekę Aptelia, to nawet suplementy i leki aptelia/pl no i akcesoria dla dzieciaków, np. pieluchy.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: apteka internetowa

Post autor: karinaMa »

Jakie macie doświadczenia, jeśli chodzi o kosmetyki apteczne? Czy preparaty tego typu ktomalek/pl/pozostale-preparaty-ochronne-na-skore/k-58/1 mogą poradzić sobie z łuszczeniem się skóry? Te drogeryjne na ogół tylko łagodzą objawy, a zależałoby mi, żeby rozprawić się zupełnie z problemem.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: apteka internetowa

Post autor: patrycja7 »

Najróżniejsze leki i preparaty apteczne można też zamówić w sieci - bez wychodzenia z domu. W Aptece Galen znajdziecie bardzo duży wybór leków i suplementów diety - a także dermokosmetyków: aptekagalen/pl/dermedic-hydrain3-hialuro-krem-zel-ultranawilzajacy-50g . Zakupy online to bardzo wygodna opcja.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: apteka internetowa

Post autor: kygo »

Możesz też zajrzeć do Apteki Galen. W swojej ofercie mają bardzo duży wybór leków, kosmetyków i suplementów diety. Dostaniesz u nich między innymi takie preparaty: aptekagalen/pl/mosbito-max-spray-odstraszajacy-komary-meszki-kleszcze-25-deet-90ml .

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: apteka internetowa

Post autor: gitarka »

Bardzo duży wybór leków i zaopatrzenia medycznego ma także ta apteka internetowa: a-manada/pl/bezsennosc/allnutrition-melatonin-120-kapsulek-dlugi-termin-waznosci . Polecam zajrzeć w wolnej chwili. Może akurat uda Wam się znaleźć to czego potrzebujecie.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: apteka internetowa

Post autor: Android »

Jak poszukujesz rzetelnej apteki internetowej gdzie zakupisz leki i suplementy to wejdź tutaj e-zikoapteka/pl/ Nie tylko zakupisz wszystko ale możesz liczyć na pomoc farmaceuty online jeśli zajdzie potrzeba. Jest to idealne miejsce dla osób które potrzebują zakupić farmaceutyki.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: apteka internetowa

Post autor: patrycja7 »

Najlepiej moim zdaniem robić zakupy w aptekach internetowych. Takie zakupy są bardzo wygodne i bezpieczne. Jedną z takich aptek jest Nowa Farmacja: https://www.nowafarmacja.pl/theraflu . Polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: apteka internetowa

Post autor: malinka »

A czy kojarzycie też aptekę online lek24.pl? Tak pytam, ponieważ mam tam na oku akcesoria do karmienia , kosmetyki i kilka leków dla siebie. Nigdy nie robiłam w tym miejscu zakupów, dlatego chciałabym się upewnić co do nich. Także jak robiliście tam zakupy - to czekam za waszą opinią...


ODPOWIEDZ