Prezent

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Prezent

Post autor: pikawka »

A może jakaś ładna zastawa stołowa? Fajną ma np. bolesławiec ceramika. Wyrabiają ją zgodnie z tradycją. Na andyceramika/pl/talerze są piękne talerze, kubki, filiżanki czy też imbryki, więc sądzę, że taki prezent to ciekawe rozwiązanie.Też sie zastanawiałam co może być najlepszym prezentem ale wydaje mi się że ceramika to strzał w dziesiątkę.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Prezent

Post autor: chorobo »

Wiesz co, jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla Twoich bliskich, to moim zdaniem, warto zajrzeć na stronę tej księgarni taniaksiazka/pl/tylko-ty-mnie-zrozumiesz-samantha-young-p-1556615.html Oni mają naprawdę bardzo szeroki asortyment i na tyle atrakcyjne ceny, że bez problemu znajdziesz tam jakiś ciekawy upominek :) Książka to zawsze dobry pomysł.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Prezent

Post autor: karinaMa »

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Przecież święta już coraz bliżej. Jeśli szukacie odpowiednich inspiracji prezentowych, to na pewno warto byłoby sprawdzić takie miejsca jak superprezenty/pl/pod-choinke/prezenty-pod-choinke-dla-mezczyzn/prezent-dla-taty-na-swieta Myślę, że może okazać się to dla Was cennym wyborem, szczególnie w przypadku prezentów dla bliskich.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Prezent

Post autor: gitarka »

Warto też wiedzieć, kto czym się interesuje. Dzięki temu łatwiej nam będzie dobrać dla tej osoby odpowiedni prezent. Super wyglądają na przykład takie gadżety Dragon Ball: pixel-shop/pl/dragon-ball . Wszystkim fanom tego serialu z pewnością się spodobają.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Prezent

Post autor: Danuta »

Dla osoby wierzącej dobrym prezentem może być Biblia NPD - zobaczcie tu biblianpd/pl/ To biblia napisana współczesnym językiem bez naleciałości form historycznych. To jedyne tego rodzaju tłumaczenie w języku polskim. Ja mam zamiar podarować ją siostrze mojego męża.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Prezent

Post autor: silence »

Zastawa też jest super, ale tak naprawdę zależy to od grupy wiekowej osób, której taki prezent wręczasz. Ja swojemu facetowi w tym roku kupiłam magnetyczne bransoletki męskie i prezent był bardzo trafiony. Świetnie się prezentują razem z drewnianym zegarkiem, który ostatnio sobie kupił. Co myślicie o tego typu bransoletkach? Wydaje mi się, że wróciły do mody.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Prezent

Post autor: patrycja7 »

Uważam, że fotopamiątki to zawsze dobry pomysł na prezent. Tego typu prezenty możesz zamówić na stronie labilab/com/ . Znajdziesz tam świetną ofertę na albumy, foto gry czy też kalendarze. Wszystko możesz zamówić online.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Prezent

Post autor: Android »

Jak poszukujesz fajnego prezentu to pomyśl o eleganckich piórach wiecznych w etui lub zestawach piśmienniczych wysokiej jakości. Jedno i drugie znajdziesz w ofercie ldsklep/pl/ Wszystko w dobrych cenach i z szybką dostawą więc wystarczy wybrać i zamówić.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Prezent

Post autor: kasiunia »

Jak dobrać i znaleźć dobry prezent ? Mam swój sposób w tej sprawie. Wybór prezentu opiera się albo na hobby jakie ma dana osoba albo na potrzebie jaką ta osoba akurat ma. W jednym i drugim przypadku trzeba co nieco wiedzieć o tej osobie albo po prostu sie dowiedzieć. Dla mojej siostry kupiłam dwie takie miseczki - aledobre/pl/20563,Miseczka_do_puddingu_czerwone_kropki_2_5_L_Mason_Cash.html .Idealne na nowy taras, który będzie miał otwarcie najprawdopodobniej w marcu. Miska sprawdza sie na sałatki i surówki - wiem bo sama mam takie miseczki.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Prezent

Post autor: Jsigowacy »

Każda kobieta ucieszy się, jeśli w prezencie otrzyma bon na zabiegi spa w jakimś fajnym gabinecie. Osobiście polecam strefę wellness w hotelu grandchotowa/pl/ - super opcja na weekendowy wypoczynek.


ODPOWIEDZ