Poszukiwania dobrej autoklawy medycznej/kosmetycznej

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Poszukiwania dobrej autoklawy medycznej/kosmetycznej

Post autor: Mella »

Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór wysokiej jakości autoklaw medycznych i kosmetycznych? Liczę na najlepsze modele i oczywiście profesjonalne wsparcie obsługi, żebyśmy mogli podjąć jak najlepszą decyzję zakupową w tym zakresie.

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Poszukiwania dobrej autoklawy medycznej/kosmetycznej

Post autor: Marson »

W mojej opinii akurat rozglądając się za wyborem przede wszystkim dobrej jakości urządzeń kosmetycznych w tym również autoklaw do sterylizacji narzędzi to warto zajrzeć do hurtowni FineFactory u których bez problemów znajdziecie optymalną opcję dla swojego gabinetu, jednocześnie licząc na profesjonalizm obsługi i dobry zakres cenowy, z tego co pamiętam to jeszcze jest kod rabaty na zakup. Może ktoś podrzuci?

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Poszukiwania dobrej autoklawy medycznej/kosmetycznej

Post autor: Jarsek »

Może warto w takim razie poświęcić więcej uwagi dla takich urządzeń jak model Enbio S, który zdecydowanie daje radę przy dużych pakietach narzędzi, ale również łatwa obsługa i dobry stosunek jakości do ceny. My wybraliśmy do nas FineFactory finefactory/pl/106532-autoklaw-enbio-s-torebki-do-steryl-200szt-90mmx135mm- do tego złapany na dobrej promocji, no i polecam wykorzystać kod rabatowy "ENBIO200" który daje 200zŁ obniżki ceny.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Poszukiwania dobrej autoklawy medycznej/kosmetycznej

Post autor: Mella »

O to dobrze wiedzieć, chętnie sprawdzę w takim razie co tam ciekawego udało im się przygotować :)

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Poszukiwania dobrej autoklawy medycznej/kosmetycznej

Post autor: SebastianUs »

Tutaj myślę, że warto w takim razie sprawdzić również rozwiązania i modele jak Enbio S właśnie z finefactory/pl/ który na ten moment na rynku jest jednym z najlepszych tego typu urządzeń. No i u nich do tego złapiecie kod rabatowy z którego powinniście skorzystać, czyli przy zamówieniu go wpiszcie żeby jeszcze obniżyć sobie tą cenę.


ODPOWIEDZ