Suplementy diety - wybór

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Suplementy diety - wybór

Post autor: chorobo »

Wiesz co, jeżeli mogłabym ci coś doradzić, to koniecznie w wolnej chwili zerknij sobie na stronę tego sklepu sklepzycia/pl Moim zdaniem mają naprawdę bardzo szeroki wybór, jak np. ashwagandha swanson a także atrakcyjne ceny, co pozwala na zrobienie tam większych zakupów. Dajcie znać, co wy uważacie o tym miejscu

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Suplementy diety - wybór

Post autor: treska »

Dobrze, ze ten temat powstał i można sobie doradzić. Jest tak duży wybor suplementow, że faktycznie w ciemno to trudno podjąć decyzję. Sama zastanawiam się nad jaką ashwagandha kupić Może ktoś z was jest w stanie mi doradzić?

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Suplementy diety - wybór

Post autor: minella »

Każdy rodzic wie że okres jesienno-zimowy to czas infekcji także tych rotawirusowych, a ja po infekcji zawsze suplementuję dzieciakim multilac baby multilac/pl/multilac-baby/ czyli probiotyk z prebiotykiem w składzie, żeby wesprzeć odbudowę mikrobiomu w jelicie

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Suplementy diety - wybór

Post autor: lustrzanka »

Wybór jest spory, ale najważniejsze to dobrać to co dla nas najlepsze. Na szczęście ostatnio pojawił się na rynku probiotyk sanprobi ibs krople, który mogą stosować dorośli oraz dzieci po 1 roku życia. Nie każdy lubi czy może łykać tabletki, a tutaj forma kropli według mnie jest rewelacyjna.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Suplementy diety - wybór

Post autor: Android »

Jeśli interesują cię produkty które są w pełni naturalne i wspomagają organizm to idealna będzie dla ciebie marka Tymofarm. Paniom zalecam taki produkt jak Neoglandyna która świetnie działa na skórę bo uzupełnia braki kwasów omega 3-6 i GLA. Jej stosowanie szybko przełoży się na piękną cerę i sprężystą skórę. Jest to jeden z wielu produktów marki wart uwagi.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Suplementy diety - wybór

Post autor: zuzia852 »

W ostatnim czasie przekonałam się, jak bardzo ważne jest zdrowie, dlatego zaczęłam zwracać większą uwagę na to, co jem i co wybieram dla swojego organizmu. Ważna stała się dla mnie również zdrowa suplementacja i mam nadzieję, że z czasem zacznę zauważać poprawę w stanie mojego zdrowia i również samopoczucia.


ODPOWIEDZ