Sklep z oprogramowaniem

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Sklep z oprogramowaniem

Post autor: Iskra »

Jeżeli interesują Was tego typu zakupy to powinniście zajrzeć do wyjątkowej oferty https://www.vebo.pl/movavi-video-suite . Mają tam przeróżne oprogramowanie do wykorzystania dla przedsiębiorcy, jak i osoby prywatnej. Możliwości u nich jest mnóstwo - dlatego jak najbardziej mogę to polecić.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Sklep z oprogramowaniem

Post autor: chorobo »

Jeśli jest coś, w czym mogę ci doradzić, to myślę, że powinieneś wypróbować dodatkowe oprogramowanie dla swojej firmy. Wiem, że Skillbox ma naprawdę świetne rozwiązania, więc jeśli jesteś zainteresowany ulepszaniem usług HR, koniecznie je sprawdź. Osobiście bardziej interesuje mnie matryca kompetencji , jest to świetne narzędzie do monitorowania wszelkich uprawnień naszych pracowników

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Sklep z oprogramowaniem

Post autor: knot »

U nas tez program umozliwiajacy fakturowanie online wprowadzil niesamowite korzysci i oszczednosci. Naprawde polecam, bo bardzo ulatwia prace

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Sklep z oprogramowaniem

Post autor: lunka »

Oprogramowania dla firmy to rzecz bez której wiele firm już obecnie nie było by w stanie funkcjonować. Nie ma się czemu dziwić bo one zdecydowanie usprawniają funkcjonowanie danego biznesu. Jeżeli szukacie oprogramowania do zarządzania zleceniami, to facilitime/pl/ będzie strzałem w 10.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Sklep z oprogramowaniem

Post autor: malinka »

Czy różnego rodzaju oprogramowania w inżynierii elektrycznej są ważne? Wydaje mi się, że bardzo. Zwłaszcza że planowanie w takiej dziedzinie jest bardzo złożone i naprawdę dobrze, że istnieje eplan/pl/rozwiazania/platforma-eplan/eplan-electric-p8/ i ich oprogramowanie ułatwia pracę.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Sklep z oprogramowaniem

Post autor: violet »

Macie rację, w końcu należy pomyśleć o tym, żeby jednak biznes działał, jak należy, stąd zerkam sobie na takie netselekt/pl/ strony. One ułatwiają sporo prac i uważam, że nie ma to jak szukanie właśnie takich pomocników. I dlatego mam nadzieję, że to będzie dla mnie rzetelne. Jakoś tak mam nadzieję, że to będzie naprawdę sensowne rozwiązanie.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Sklep z oprogramowaniem

Post autor: pariss »

Zgadzam się, bez dobrego oprogramowania ani rusz. Warto szukać rozwiązań, które będą spełniać Wasze oczekiwania. jeśli szukacie narzędzia, które pozwoli pracownikom w sposób poufny i dyskretny zgłaszać zauważone naruszenia w firmie to idealny będzie kanał zgłoszeniowy Sygnalista24 sygnalista24.info/. Nowoczesne, odpowiednio szyfrowane oprogramowanie, które znajdzie zastosowanie w większych firmach czy nawet w urzędach.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Sklep z oprogramowaniem

Post autor: malinka »

Skoro poszukujecie dobrego oprogramowania do swojej firmy, to w sumie też mam coś do zaproponowania. A mam tutaj na myśli system ATOM ERP https://atomerp.pl , który ma niesamowite funkcje i możliwości. Sama właśnie chcę postawić na niego, ponieważ chcę usprawnić zarządzanie magazynem oraz swoim sklepem.


ODPOWIEDZ