Nasze zwierzaki

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Nasze zwierzaki

Post autor: lewandowska »

Posiadając zwierzęta takie jak pies czy kot nie wyobrażam sobie o nie nie dbać :/ Profilaktyka zdrowotna, rutynowe badania kontrolne czy zabiegi pielęgnacyjne, to moim zdaniem podstawa, aby zwierzak cieszył się zdrowiem i dobrą kondycją. Jeżeli jesteście z Warszawy i chcecie kompeksowo zadbać o swojego kociaka lub psiaka to ja zachęcam Was do sprawdzenia oferty i wizyty w WETMEDIC :) To jest przychodnia weterynaryjna, która świadczy zarówno opiekę medyczną, jak i zabiegi tj. strzyżenie czy kąpiele dla zwierząt :) Ja osobiście nie znam miejsca, gdzie by przyjmował lepszy fryzjer dla psa Warszawa wetmedic/pl/strzyzenie-i-kapiele zostawiam Wam namiary i zachęcam do poznania ich bliżej!

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Nasze zwierzaki

Post autor: zdrowaja »

Ja to pomyślałam o tym, żeby jednak zerknąć czasem na coś lepszego, niż ogólnie standardowe wyposażenie. I na przykład tak zamarzyłam o koniu, dlatego zerkam na coś takiego jak kaski jeździeckie . Kto wie, co z tego będzie, może akurat będę w stanie nauczyć się jeździć, kto wie.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Nasze zwierzaki

Post autor: Pigwa »

Posiadanie zwierzaka to duża odpowiedzialność. Przede wszystkim trzeba zwierzę obserwować i jeśli tylko zauważycie jakieś nietypowe zachowanie to koniecznie skonsultujcie je z weterynarzem. Podrzucam wam artykułu o zapaleniu ucha u psa mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/zdrowie/zapalenie-ucha-zewn%C4%99trznego/ . Objawy nie zawsze są typowe, dlatego warto wiedzieć na co zwrócić uwagę.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Nasze zwierzaki

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, jeżeli chcielibyście uchronić swoje ptactwo przed wszelkimi chorobami wywoływanymi przez wirusy lub bakterie, to myślę, że warto rozważyć produkt jakim jest Biotix. Na stronie tego portalu https://biopoint.pl/produkt/biotix-s/ możecie znaleźć sporo przydatnych informacji na temat jego działania, więc proponuję wam tam zerknąć w wolnej chwili.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Nasze zwierzaki

Post autor: patrycja »

Planuję przygarnąć pieska ze schroniska, na pewno będzie wymagał specjalnej opieki i myślałam o pakiecie weterynaryjnym Pethelp, w ramach takiego pakietu miałabym w cenie porady, szczepienia i wizyty kontrolne. Ma ktoś z Was taki pakiet weterynaryjny? Słyszałam że w popularnej drogerii go mają jako benefit

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Nasze zwierzaki

Post autor: pariss »

jeśli macie pod opieką zwierzaki to zawsze należy im zapewnić dostęp do dobrej opieki weterynaryjnej w razie potrzeby. Jak mieszkacie w Krakowie to szczerze polecam klinikę Arka, która jest czynna przez cała dobę. Cudowni lekarze, nowoczesny sprzęt, możliwość wykonania zabiegu operacyjnego (mają własny szpital).

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Nasze zwierzaki

Post autor: menni »

Mówiąc o zwierzętach domowych, myślę, że sznaucer miniaturowy to doskonały wybór. Moim zdaniem ta rasa jest bardzo inteligentna i uwielbia sprawiać przyjemność swojemu właścicielowi. Według mnie sznaucer miniaturowy jest świetnym pupilem rodzinnym i z pewnością przyniesie wiele radości swoim właścicielom. Uważam, że bez wątpienia warto zainteresować się rasą sznaucerów miniaturowych, jeśli chodzi o posiadanie zwierząt domowych. https://zoocial.pl/pies/rasy-psow/sznau ... opis-rasy/

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Nasze zwierzaki

Post autor: silence »

Wcześniej miałam kanarka, ale po jego zdechnięciu mam zamiar kupić psa rasowego. Nigdy wcześniej nie miałam psa, nawet za czasów mieszkania w rodzinnym domu i zastanawiam się jaka rasa będzie najlepsza. Na https://animaly.io/jaki-pies-do-bloku/ zapoznałam się z artykułem, w którym wyjaśniono poszczególne rasy psów odpowiednie do bloku i najbardziej pasowałby mi Golden retriever z podanej listy. Czy takiego psa warto szkolić od samego początku, czy jednak poczekać?


ODPOWIEDZ