pielęgnacja kosmetykami Muldream

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
pielęgnacja kosmetykami Muldream

Post autor: pariss »

Hej wszystkim :) czy ktoś z Was zna kosmetyki koreańskie marki Muldream ? Zastanawiam się nad ich zakupem bo chcę zacząć taką świadomą pielęgnację skóry twarzy i jestem ciekawa czy to będzie dobry wybór ?

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: pielęgnacja kosmetykami Muldream

Post autor: bubaa »

wybór najlepszy z możliwych :) ja te kosmetyki odkryłam kilka miesięcy temu, na początku kupiłam intensywny krem do pielęgnacji, potem dokupiłam jeszcze zestaw masek w płachcie, emulsje i mgiełkę do twarzy. Są kapitalne, działają skutecznie ale też łagodnie. Nie podrażniają bo mają naturalny skład a do tego wszystkiego są jeszcze wegańskie także lepiej być nie może :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: pielęgnacja kosmetykami Muldream

Post autor: pariss »

super, dzięki za odpowiedz :) no właśnie czytałam o tym składzie i tak sobie myśle, ze dla mojej wrażliwej skóry będą super. W takim razie jeszcze przed świętami wybiorę się do Douglasa i coś sobie kupię :)

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: pielęgnacja kosmetykami Muldream

Post autor: lunka »

Powiem wam szczerze, że ja jeszcze nie słyszałam o tej marce, także się nie wypowiem. Natomiast ze swojej strony mogę wam polecić kosmetyki herbapol-polana/com/ Są naturalne, wegańskie, świetnej jakości. Odkąd je stosuję, to stan mojej cery znacząco się poprawił :)

ewa55
Posty: 27
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:50 am
Re: pielęgnacja kosmetykami Muldream

Post autor: ewa55 »

Szczerze mówiąc jeszcze nie słyszałam o tej marce. Ale jeśli chcesz coś sprawdzonego to polecam ten krem permanent24/pl/pl/p/Krem-do-skory-suchej-Healthy-Skin-Cream/357 u mnie się sprawdza w 100%

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: pielęgnacja kosmetykami Muldream

Post autor: Kswerk »

Jak chcesz dobre kosmetyki to z doświadczenia polecam Bielende :) o moim zdaniem jedne z najlepszych naturalnych kosmetyków na rynku a ich seria Good skin to cudo!

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: pielęgnacja kosmetykami Muldream

Post autor: sofia11 »

Jeśli szukasz kosmetyków w bardzo dobrych cenach to polecam tą drogerię internetową madlensklep/pl/pol_m_Karnawalowa-Wyprzedaz-1761.html Znajdziesz tam ogromny wybór kosmetyków w bardzo dobrych cenach. Ja zamawiałam tam niedawno kosmetyki do twarzy oraz dodatki do domu. Paczka dotarła blyskawicznie.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: pielęgnacja kosmetykami Muldream

Post autor: zuzia852 »

Świadoma pielęgnacja dla mnie to przede wszystkim dobór naturalnych kosmetyków, a najlepiej jeśli dodatkowo są wegańskie. Na myśl na pewno przychodzą mi kosmetyki Herbapol Polana. Na ich serię odmładzającą na pewno warto zwrócić sobie uwagę.

Awatar użytkownika
Gibeck
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 11, 2023 9:20 pm
Re: pielęgnacja kosmetykami Muldream

Post autor: Gibeck »

Korzystał ktoś z tych kosmetyków? Naprawdę warto?

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: pielęgnacja kosmetykami Muldream

Post autor: Danuta »

Muszę przyznać że tych kosmetyków nie znam. A dobre jakościowo kosmetyki kupuję w sklepach Chińskiego Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej. Możecie zobaczyc ich propozycje tu https://gdpoland.pl/kosmetyki/ Wybór jest duży od kosmetyków do pielęgnacji ciała po lakiery do paznokci. Do tego ceny są przyjazne. Warto się tam wybrać.


ODPOWIEDZ